aleksy komorowski

"Diablo. Wyścig o wszystko". Mikołaj Roznerski lubi OSTRO! Zobaczcie plakaty promujące film! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nadjeżdża film, dzięki któremu widzowie poczują maksymalną adrenalinę! Już w styczniu czeka nas szybkość, wściekłość, miłość i akcja, które dostaniemy w najlepszym filmowym wydaniu. "Diablo. Wyścig o wszystko" to produkcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było, w której pisk opon i emocje są równie silne. "Diablo. Wyścig o wszystko" w kinach od 18 stycznia 2019 roku.

04.12.2018Diablo

"Diablo". Mikołaj Roznerski został gangsterem! Zrywa z ciepłym wizerunkiem z "M jak miłość"? [WYWIAD, WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ]

Mikołaj Roznerski jest już zmęczony swoim ciepłym wizerunkiem wykreowanym w serialu "M jak miłość"? Jeżeli tak, to już niedługo zobaczymy młodego aktora w zupełnie nowym wydaniu! Tym razem Mikołaj Roznerski zaprezentuje się widzom jako twardy gangster w filmie "Diablo"! Czego spodziewać się po tej roli? Sprawdźcie naszą rozmowę z Mikołajem Roznerskim o filmie "Diablo"!

17.11.2018Diablo

Aktor Aleksy Komorowski gra zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii [WIDEO]

Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach „Hotel 52”, „Lekarze” czy „Wszystko przed nami”. Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii „SuperBob”. Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku. O Aleksym zrobiło się niedawno głośno za sprawą filmu Ryszarda Zatorskiego „Dzień dobry, kocham cię”, w którym gra jedną z głównych ról.

05.11.2014Aktualności

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×