"Alex. Brudny glina". Szwedzki kryminał wkrótce w CANAL+ [ZDJĘCIA]

W kwietniu na antenie CANAL+ pojawi się nowa ciekawa serialowa propozycja. „Alex. Brudny glina” to trzymający w napięciu serial kryminalny. Premierowe odcinki już od 5 kwietnia.

Multimedia

"ALEX. BRUDNY GLINA" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Czy przestrzegasz zasad i jesteś gotów złamać je dla większego dobra? – to pytanie, które zadaje sobie Alex (Dragomir Mrsic) – tytułowy bohater serialu „Alex. Brudny glina” (Alex). Po śmierci swojego przyjaciela mężczyzna postanawia wyjść na prostą, jednak aby mu się to udało, będzie musiał się jeszcze bardziej ubrudzić.

Kiedy nowy film Roberta Glińskiego trafi do kin? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Alex jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te „uprzejmości” zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką. Kiedy jego partner ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę.

Wieśniak na treningu ze strongmenami z "Gogglebox. Przed telewizorem" [PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT]Zobacz więcej

Jego przełożony wykorzystuje okazję, aby dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Dawni „przyjaciele” porywają jego syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.

Premiera w CANAL+ : od 5 kwietnia, godz. 21:00. Emisja po 2 odcinki.

Zobacz galerię

Małgorzata Kożuchowska o życiu swojej bohaterki w serialu "Druga szansa 5"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×