"Alf". Gwiazda kultowego serialu nie żyje! Max Wright miał 75 lat

Mamy bardzo złe wiadomości dla fanów serialu "Alf". W wieku 75. lat zmarł Max Wright, jeden z głównych bohaterów produkcji o włochatym kosmicie.

Multimedia

Max Wright już od jakiegoś czas chorował i walczył z rakiem. Według rodziny aktora przyczyną śmierci był chłoniak. Wright urodził się 2 sierpnia 1943 roku w Detroit w USA. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w 1977 roku w produkcji "Red Alert", jednak pierwszą głośną produkcją w której zagrał był "Cały ten zgiełk" z 1979 roku.

Nie żyje odtwórca roli włochatego stwora - Mihaly "Michu" Meszaros! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnych latach Max Wright zagrał także w takich filmach jak m.in. "Ostatni uścisk" (1979), "Czerwoni" (1981), "Żądło II" (1983), "Studenckie wakacje" (1985), "Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy" (1995) czy "Easter" z 2002 roku, który zamyka filmografię aktora.

Największą popularność przyniosła mu rola Williama 'Willie' Tannera w serialu "Alf", dzięki której do dzisiaj jest pamiętany przez widzów na całym świecie, a serial "Alf" to po prostu już pozycja kultowa. Przypomnijmy, że w 2016 roku zmarł Mihaly "Michu" Meszaros, który wcielał się w rolę Alfa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×