"Alfabet strachu" autorski program TTV od 7 maja!

"Alfabet strachu" to autorski program telewizji TTV, który nie boi się dotykać trudnych tematów i skrywanych emocji. Każdy odcinek to trzy różne ludzkie lęki, które zostaną pokazane w formie prowokacji, konfrontacji oraz rozmowy.

Multimedia

"Alfabet strachu" - TTV, niedziela, 7 maja 2017, godz. 22:00

"Nasza stacja nieustannie eksperymentuje i poszukuje autorskich rozwiązań. Nad formułą tego programu długo pracowaliśmy. Ten bardzo wymagający projekt zrealizował Rinke Rooyens z fantastycznym, zaangażowanym w sprawy społeczne zespołem. Wierzę, że tak mocny, program zaskoczy i wciągnie naszych widzów. ” – komentuje Lidia Kazen dyrektor programowa telewizji TTV.

Prowadzący program Rafał Jarząbek, vloger znany z kanału „Z dobrym słowem” na YouTubie , poszuka odpowiedzi na pytanie kogo i czego tak naprawdę się boimy. Dzisiejsza rzeczywistość często jest obarczona niepewnością, ryzykiem i podszyta strachem. A każdy człowiek odczuwa mniejsze, codzienne strachy lub większe, życiowe lęki i nie zawsze potrafi sobie z nimi radzić.

Joanna Krupa, Hubert Urbański, Natalia Siwiec - kogo jeszcze oczaruje Magik Y? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W pierwszym odcinku zobaczymy, jaki może być finał pozornie niewinnych randek z poznanym w Internecie mężczyzną. Dokąd może zaprowadzić decyzja o odwiedzeniu go w domu. Przekonamy się, jakie tajemnice mają pary żyjące ze sobą w długotrwałych związkach. Czy boją się mówić całą prawdę mimo, że ich partnerzy doskonale znają ich sekrety? Dowiemy się, co czuje chora na raka matka dziewięcioletniej dziewczynki, która jest w ciąży. Który strach jest najsilniejszy: przed śmiertelnym zagrożeniem ciąży, osieroceniem dziecka, czy własną śmiercią?

Ponadto Widzowie przekonają się między innymi jak jeden podpis może zrujnować życie, jak wygląda lęk ojców o ich córki i czy strach przed HIV wynika z niewiedzy, czy z realnych zagrożeń?

„Strach ma wiele oblicz, więc nie da się go skutecznie przedstawić jedną metodą. Ja sam przy produkcji ALFABETU STRACHU odkryłem strachy, o których dawno zapomniałem, albo nie zdawałem sobie z nich sprawy. Program skłania, by zadać sobie pytanie: "czy jest się czego bać?"”– mówi Rafał Jarząbek.

Program jest autorskim formatem telewizji TTV.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×