Alicia Florrick wraca w 3. sezonie "Żony idealnej" na CBS Drama

Wielokrotny zdobywca nagród Emmy, serial "Żona idealna" to dramat z Julianną Margulies w roli Alicii Florrick, żony i matki, która zmuszona jest wziąć odpowiedzialność za swoją rodzinę. Po wieloletniej przerwie wraca na rynek pracy, po tym jak jej mąż Peter w wyniku seksualnego i politycznego skandalu trafia do więzienia. Alicia rozpoczyna karierę obrońcy sądowego. 3. sezon od 2 listopada na CBS Drama!

Multimedia

Alicia podejmuje pracę w prestiżowej kancelarii prawnej w Chicago w aurze skandalu, z powodu zakończenia kariery prokuratora generalnego, a zarazem jej męża. Dołącza tam do swojego wieloletniego przyjaciela Willa Gardnera (Josh Charles, Stowarzyszenie umarłych poetów). Gdy jej mąż w końcu opuszcza więzienie, kobieta nie chce dalej pełnić roli żony idealnej i pragnie nadal żyć swoim życiem...

CZYTAJ TAKŻE:

TWÓRCY "ŻONY IDEALNEJ" PRODUKUJĄ NOWY SERIAL DLA CBS
NAJLEPSZE SERIALE O PRAWNIKACH [GALERIA]

Sezon 3. rozpocznie się trudną sprawą mordu dokonanego na żydowskim studencie. Głównym podejrzanym będzie młody muzułmanin, który nie będzie chciał przyzna się do winy. Podobno w trakcie dramatycznego zajścia był on w bibliotece. Alicia uzna, że został on posądzony z powodu uprzedzeń rasowych. W kolejnym odcinku prawnicy zajmą się sprawą pewnej książki opisującej śmierć alpinisty w trakcie wspinaczki wysokogórskiej. Alicia będzie obrońcą jej autora i podważy zeznania jednego ze świadków, który według niej nie będzie wiarygodny. Mężczyna poruszał się po strefie śmierci bez dodatkowego tlenu i według prawniczki miało to wpływ na jego ocenę sytuacji.

Na 3. sezon serialu "Żona idealna" kanał CBS Drama zaprasza od 2 listopada w dni powszednie o godz. 22:00. Powtórki następnego dnia o 17:00. Maraton z serialem w soboty od godz. 13:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×