Alicia Vikander nową Larą Croft!

Wiemy już, kto wcieli się w postać Lary Croft w reboocie serii "Tomb Raider"! Głową rolę w cyklu wcieli się tegoroczna zdobywczyni Oscara, której kariera rozwija się coraz prężniej, Alicia Vikander!

Nowy "Tomb Raider" będzie początkiem nowej serii kinowej. W pierwszym filmie widzowie poznają historię Lary Croft, która z normalnej dziewczyny stała się łowczynią przygód. Jak zapowiadają twórcy, produkcja będzie łączyć wiarygodne postaci z humorem.

Za reżyserię filmu będzie odpowiadać norweski reżyser Roar Uthaug. Obraz ma trafić do kin w przyszłym roku.

CZYTAJ TAKŻE:

Wiosna Filmów 2016. "Kwiat wiśni i czerwona fasola" zdobywcą Nagrody Publiczności!
"#WszystkoGra". Gwiazdy na uroczystej premierze filmu! [WIDEO]
Premiery kinowe 29.04.2016. Nowości filmowe, które warto obejrzeć! [GALERIA]

"Tomb Raider" to jedna z najsłynniejszych serii gier komputerowych. Pierwsza część gry w sprzedaży pojawiła się w 1996 roku i do dzisiaj, pomijając dodatki oraz części poboczne, doczekała się dziesięciu kontynuacji. W 2001 roku do kin trafiła filmowa adaptacja gry, gdzie w Larę Croft wcielała się Angelina Jolie. W 2003 roku powstała druga część filmu pt. "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia".

Alicia Vikander urodziła się w 1988 roku w Szwecji. Do tej pory można było ją oglądać w takich filmach jak m.in. "Kochanek królowej", "Piąta władza", "Hotel", "Dziewczyna z portretu", "Ex Machina" oraz "Kryptonim U.N.C.L.E.".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×