Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat na otwarciu Visa Kino Letnie [ZDJĘCIA]

Mimo deszczowej aury w piątkowy wieczór, kinomani entuzjastycznie przywitali Alicję Bachledę–Curuś na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Gwiazda otworzyła 10. jubileuszową edycję najdłuższego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017. Gwieździe towarzyszył Marcin Gortat.

Multimedia

Hollywoodzka aktorka odwiedziła swoje rodzinne strony, gdzie uczestniczyła w pokazie specjalnym filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym zagrała główną rolę.

Wieczorem uroczyście otworzyła zakopiańską edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 i wraz z widzami wzięła udział w projekcji włoskiej komedii „Jak Bóg da”, prezentowanej w ramach cyklu Komediowe piątki. Na uroczystość Alicja Bachleda Curuś przybyła z koszykarzem - Marcinem Gortatem. Czy to potwierdzenie plotek o ich romansie? Tego nie wiemy.

Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak co roku, każdy tydzień festiwalu został podzielony na atrakcyjne dni tematyczne. W repertuarze znalazły się filmy oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, światowe super hity i kino artystyczne, nie zabrakło też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą. Na Kulturalnym Placu Niepodległości nieopodal Krupówek, codziennie przez całe wakacje, można oglądać filmy na wielkim ekranie kinowym - w lipcu o godz. 22.00, a w sierpniu o 21.30.

Wejdź na www.Kino.Visa.pl, sprawdź nasz repertuar, głosuj w Plebiscycie Publiczności i wygrywaj atrakcyjne nagrody oraz dowiedz się, gdzie w Sopocie, Zakopanem i Giżycku czekają na Ciebie festiwalowe atrakcje. Polub nasz profil na Facebooku @visakinoletnie i obserwuj nas na Instagramie.

Marcin Gortat komentuje plotki o romansie z Alicją Bachledą-Curuś

Źródło: Dzień DObry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×