Alicja Bachleda-Curuś o swoim synku: Henio jest absolutnie cudowny

Alicja Bachleda-Curuś, która w 2009 rolu urodziła synka Henry'ego Tadeusza, na łamach "Gali"opowiada o dziecku w samych superlatywach.

Multimedia

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella zakończył się rozstaniem, choć para doczekała się narodzin syna. Henry Tadeusz Farrell przyszedł na świat w 2009 roku. Okazuje się, że chłopiec nie sprawia mamie żadnych problemów, o czym aktorka opowidziała na łamach "Gali".

CZYTAJ TAKŻE: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ JEST SINGIELKĄ! BACHLEDA-CURUŚ O ZWIĄZKU Z COLINEM: WIEDZIELIŚMY, ŻE NASZYM UCZUCIEM KIERUJE WYŻSZA SIŁA - Henio jest absolutnie cudownym i kochanym dzieckiem, nigdy nie dawał mi powodu, żebym straciła cierpliwość. Jest bardzo spokojnym chłopcem i mam wrażenie, że mam z nim po prostu kontakt. On mnie rozumie, ja rozumiem jego. Mam nadzieję, że to się nie zmieni. Jest tak uroczy i ma tak dużo miłości do wszystkich. On jest absolutnym darem. Przy nim po prostu jestem jego mamą. Henio codziennie mnie zaskakuje. Zadaje bardzo poważne pytania. Już wiem, że będę miała z nim ciekawie (śmiech) - wyznała w rozmowie z "Galą".

CZYTAJ TAKŻE: SYN ALICJI BACHLEDY-CURUŚ NIE MÓWI PO POLSKU ALICJA BACHLEDA-CURUŚ OPOWIADA O ŻYCIU W USA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×