Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskiej komedii romantycznej. Premiera w styczniu!

Alicja Bachleda-Curuś po wielu latach powróciła na plan polskiej produkcji filmowej. Piękna aktorka zagra w nowej komedii romantycznej pt. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Premiera obrazu już w styczniu!

Multimedia

Dla Alicji Bachledy-Curuś jest to powrót do polskiego filmu po bardzo długiej przerwie. Do tej pory aktorka realizowała się głównie poza granicami naszego kraju - w Stanach Zjednoczonych oraz w Niemczech. Za naszą zachodnią granicą popularność jej przyniosły filmy "Z miłością nie wygrasz" (2001) oraz "Letnia burza" (2004), natomiast w 2010 roku zagrała w filmie Markusa Gollera pt. "Przyjaźń!", gdzie partnerował jej jeden z najpopularniejszych niemieckich aktorów, Matthias Schweighöfer.

W USA aktorka bardzo dobrze zaprezentowała się m.in. w obrazie "Handel" z 2007 roku, opowiadającym o handlu dziećmi.

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to komedia romantyczna, będąca pełnometrażowym fabularnym debiutem Kingi Lewińskiej, która do tej pory miała okazję reżyserować takie seriale jak m.in. "Klub szalonych dziewic", "Prosto w serce", "Samo życie" czy "M jak miłość". Za produkcję filmu odpowiada firma MTL Maxfilm, producenci takich obrazów jak m.in. obydwie części "Wkręconych".

Obraz będzie opowiadał o współczesnych mężczyznach. Główni bohaterowie spotykają się w jednym ze stołecznych klubów fitness. Każdy inaczej patrzy na świat - i każdy na własny sposób szuka szczęścia. W rolach głównych m.in. Paweł Domagała, Piotr Głowacki, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota oraz Maciej Zakościelny. Póki co nie wiemy, w jaką rolę wcieli się Alicja Bachleda-Curuś.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×