alicja bachleda curuś

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [RECENZJA]. Fajna komedia czy 95 minut nudy? Film już na Netflix!

Na Netflix trafił właśnie film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Autorzy trochę kazali nam czekać na ten obraz, wszak pierwsze zapowiedzi kontynuacji "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" pojawiły się niedługo po premierze pierwszej części cyklu. Twórcy wykorzystali ten czas kreatywnie i zasiedli do napisania scenariusza z głowami pełnymi pomysłów? Po części... ale do rzeczy.

20.04.2022Recenzja

Alicja Bachleda-Curuś karierę zaczynała jako nastolatka. Zosia z "Pana Tadeusza" od lat zachwyca wyglądem. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z niewielu polskich aktorek, która zyskała światową rozpoznawalność. Zosia z "Pana Tadeusza" od lat zachwyca urodą i talentem. Przypominamy, jak znana góralka i była ukochana Colina Farrella zaczęła spełniać swój "american dream". W galerii publikujemy zdjęcia z początków jej kariery w Polsce.

25.01.20228 rzeczy których nie wiecie o facetach

Szczecinianka fotografuje największe gwiazdy polskiego show biznesu. Marta Machej zachwyca swoimi zdjęciami!

Fotografuje największe gwiazdy polskiego show biznesu oraz profesjonalne modelki i modeli. Jej zdjęcia trafiają na okładki magazynów i niezliczone portale branżowe, a prowadzone przez nią warsztaty w mig zapełniają się uczestnikami. I choć przed nią jeszcze wiele marzeń do spełnienia, to już samo obserwowanie ścieżki jej rozwoju to ogromna przyjemność. Tym bardziej, że pierwsze publikacje szykowała właśnie z nami.

08.10.2021Marta Machej

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Pełnometrażowa reklama [RECENZJA]

We wszelkich materiałach prasowych dotyczących filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” na próżno szukać informacji, że to remake niemieckiego filmu „Faceci w wielkim mieście” (2009, tyt. org. „Männerherzen”). Wzmianka, iż polski scenariusz jest oparty na oryginalnym skrypcie Simona Verhoevena pojawia się jedynie w napisach końcowych. Być może twórcy ukrywali ten fakt, aby uniknąć porównań z oryginałem, bo w tych polski brat bliźniak wypada niezwykle blado. Umówmy się, Maciej Zakościelny nie jest i nie będzie nigdy Tilem Schweigerem. Nie ten poziom i nie ta charyzma.

02.04.2018Recenzje

Festiwal Filmowy w Gdyni 2017. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” laureatem Bursztynowych Lwów!

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – wielki hit, wyprodukowany przez Ent One Investments i dystrybuowany Kino Świat – zostanie laureatem Nagrody Bursztynowe Lwy na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wyróżnienie, za którym stoi Stowarzyszenie „Kina Polskie”, jest prestiżową nagrodą przyznawaną producentom i dystrybutorom za najlepsze wyniki frekwencyjne w rocznym box office. Przekazanie Bursztynowych Lwów odbędzie się już dziś, w czasie gali rozstrzygnięcia Konkursu Młodego Kina i Nagród Pozaregulaminowych gdyńskiego festiwalu.

22.09.201742. FPFF w Gdyni

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×