Alicja Węgorzewska ma przepiękne mieszkanie! Trenerka „The Voice Senior” kolekcjonuje anioły i maski weneckie. Zobacz, jak urządziła się na warszawskim Ursynowie

Alicja Węgorzewska to znana na całym świecie wybitna śpiewaczka, którą polscy widzowie znają także za sprawą programu „The Voice Senior”. Węgorzewska ostatnio pokazała, jak mieszka. Jej mieszkanie na warszawskim Ursynowie jest przepiękne! Zobacz, jak się urządziła swoją domową przestrzeń w stylu eklektycznym. Nie zabrakło miejsca na kolekcję masek weneckich, pamiątki i rozmaite dekoracje.

Multimedia

Alicja Węgorzewska, czyli Trenerka „The Voice Senior”

Alicja Węgorzewska w 2022 roku została Trenerką „The Voice Senior 4”. W tej roli możemy ją oglądać od stycznia br. na antenie telewizyjnej Dwójki. Węgorzewska sprawdza się świetnie - widzowie bardzo ją polubili. Jednym z zawodników Alicji będzie Piotr Hubert Lagfort, czyli bohater 4. edycji „Sanatorium miłości”.

Zawodowo, Węgorzewska jest obecnie dyrektorem naczelnym i artystycznym Warszawskiej Opery Kameralnej, a prywatnie dumną mamą Amelii, która odziedziczyła muzyczny talent po mamie.

To ona zasiądzie w jury muzycznego programu dla seniorów. Wcześniej była już jurorką innego talent show TVP Zobacz więcej

Jak mieszka Alicja Węgorzewska?

Artystka koncertuje na całym świecie, zdarza się, że nie ma jej w domu nawet przez kilka miesięcy. Na warszawskim Ursynowie mieszka już 27 lat. -Sama znalazłam to miejsce. Jest moim azylem ponieważ jest trochę na uboczu - zdradziła przed kamerami „Pytania na śniadanie”.

Alicja Węgorzewska kolekcjonuje weneckie maski i anioły, które zdobią ściany jej mieszkania. Z każdym z tych przedmiotów wiąże się jakaś historia. -Z przyjaciółmi, z podróżami, z wydarzeniami artystycznymi w moim życiu - nie ma tutaj przypadkowych przedmiotów - dodała.

Trenerka „The Voice Senior” jest też fanką świec. U niej od samego rana dużo jest światła.

Jesteś ciekawy, jak wygląda mieszkanie Alicji Węgorzewskiej? Zobacz zdjęcia w galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lidka (gość)

    Pani Alicja bardzo mi się podobała na warsztatach.Proste włosy, wyglądała super,młodziej.

    12.02.2023 12:00
  • M. (gość)

    Twarz wybotoksowała, a o figurę zapomniała zadbać.

    04.02.2023 23:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×