"All Together Now". Ewa Farna jurorką nowego programu Polsatu! Kogo zobaczymy obok niej? [ZDJĘCIA]

Ewa Farna dołączyła do jury w programie "All Together Now". W tym wyjątkowym show artystów ocenia ponad stu ekspertów. Kto oprócz Farnej wystąpi w widowisku telewizji Polsat?

Multimedia

Media od jakiegoś czasu zastanawiają się, czy Ewa Farna jest w ciąży. Tymczasem artystka przygotowuje się do udziału w nowym programie, którego miałaby być jurorką! Młoda piosenkarka wielokrotnie sprawdziła się w tej roli - trenowała jedną z drużyn w show "Bitwa na Głosy", oprócz tego była sędzią w programach takich jak "X Factor", "Idol" i czesko-słowacki "SuperStar".

Wyjazd do Paryża i kolacja z arystokratami. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oprócz Ewy Farnej w programie pojawi się także Igor Kwiatkowski, do niedawna kojarzony z kabaretem Paranienormalni. Wieść niesie, że do jury dołączyła również piosenkarka Ramona Rey, uczestniczka show "SuperSTARcie" emitowanego na TVP1.

W "All Together Now" wykonawcy są oceniani przez panel złożony ze stu ekspertów muzycznych i wokalistów. W każdym odcinku programu występuje cała gama zawodników. Mogą to być soliści, duety lub grupy z różnych środowisk muzycznych. W spocie castingowym słyszymy: Jeśli kochasz śpiewać niezależnie od okoliczności, "All Together Now" to program dla ciebie. Przekonaj setkę ludzi, że masz w sercu muzykę i wygraj wielkie pieniądze. Stań przed najbardziej rozśpiewanym jury w Polsce. To program dla wszystkich, którzy kochają śpiewać. Nowe widowisko już niedługo trafi na antenę Telewizji Polsat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×