all together now

„Śpiewajmy razem. All Together Now 2”. Kim jest Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak - zwycięzca 2. edycji muzycznego show Polsatu?

Za nami pełen emocji finał drugiej edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Do walki o główną nagrodę - 100 tys. złotych - stanęło 14 finalistów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! 100-osobowe jury z Beatą Kozidrak na czele zdecydowało, że drugą edycję programu wygrał Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak! Co wiemy o zwycięzcy 2. edycji muzycznego show Polsatu?

24.04.2019Śpiewajmy razem. All Together Now

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 8. FINAŁ! Wygrał Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak! Kto był bliski zwycięstwa?

Za nami wielki finał 2.edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. 14 kandydatów stanęło do walki o główną nagrodę - 100 tysięcy złotych! W finale "Śpiewajmy razem. All Together Now 2" nie zabrakło zaciętej rywalizacji, wspaniałych przebojów i wielkich emocji! Kto wygrał muzyczne show Polsatu i zgarnął główną nagrodę? Sprawdźcie, co wydarzyło się w finale "Śpiewajmy razem. All Together Now"!

24.04.2019Śpiewajmy razem. All Together Now

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2". Wszystkie stylizacje Beaty Kozidrak w programie! Która najlepsza?

Czas na kolejny odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now", w którym kapitanką stuosobowego jury jest Beata Kozidrak. Artystka od lat zaskakuje swoimi kreacjami podczas koncertów i nie boi się modowych eksperymentów, o czym przekonaliśmy się również w programie. Jej stroje zawsze przykuwają uwagę. Zobacz, jak Beata Kozidrak prezentowała się w 6 odcinkach.

10.04.2019Śpiewajmy razem. All Together Now

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×