"Allen vs Farrow". Już wkrótce premiera krótkiego serialu dotyczącego skandalu wokół Woody'ego Allena, tylko na HBO GO. Zobacz zwiastun!

Woody Allen to jeden z najbardziej znanych amerykańskich reżyserów wszechczasów. Niestety, sławę przyniosła mu nie tylko jego nadzwyczajna praca artystyczna, ale także kontrowersje dotyczące jego życia osobistego. HBO stworzyło krótki serial dokumentalny dotyczący najważniejszych wydarzeń i faktów związanych ze skandalem wokół Allena. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Allen vs Farrow" - o serialu

"Allen vs Farrow" to czteroodcinkowy serial dokumentalny produkcji HBO, dotyczący skandalu wokół życia osobistego Woody'ego Allena, skupiający się przede wszystkim na zarzutach dotyczących molestowania seksualnego jego córki, Dylan Farrow. Produkcja stanowi analizę trwającej od wielu lat sprawy zarzutów o molestowanie stawianych pod adresem jednego z najbardziej znanych i utalentowanych amerykańskich reżyserów. W serialu zostały poruszone także kwestie dotyczące późniejszego procesu o prawa do opieki nad dziećmi oraz związku Allena z Soon-Yi, córką Mii Farrow, byłej partnerki reżysera.

Kolejny serial młodzieżowy na HBO GO. Jest jak połączenie mrocznej "Euforii" z zabawnym "Sex Education"Zobacz więcej

Za produkcję dokumentu odpowiedzialny jest wielokrotnie nagradzany za filmowe śledztwa duet, Kirby Dick i Amy Ziering, a także Amy Herdy. Twórcy serialu nie skupili się wyłącznie na sensacyjnych doniesieniach, ale również zrobili wszystko, by zarysować prywatny kontekst i kulisy jednego z największych i najbardziej publicznych skandali Hollywood. Twórcy nowego serialu HBO przedstawiają kulisy romantycznego związku Mii Farrow i Woody’ego Allena, którzy przez wejście w nieformalny związek, stali się jedną z najbardziej wpływowych par w Hollywood i w ciągu dekady nakręcili wspólnie 13 kultowych filmów. Allen został ojcem dzieci Farrow z jej wcześniejszych związków i doczekał się z nią także wspólnego potomstwa. Ich zawodowe sukcesy i prywatne osiągnięcia miały jednak bardzo mroczny kontekst...

"Allen vs Farrow" - zwiastun

Zaintrygował Was opis serialu? W oczekiwaniu na premierę zobaczcie zwiastun!

Premiera "Allen vs Farrow" już 22 lutego 2021 roku, tylko na HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×