"Ally McBeal". Anne Heche nie żyje. Popularna aktorka miała 53 lata

Smutne wieści z aktorskiego świata. Nie żyje Anne Heche, którą widzowie doskonale mogą znać z takich produkcji jak m.in. "Ally McBeal" czy "Sześć dni, siedem nocy". Miała 53 lata.

Multimedia

Anne Heche nie żyje. Popularna aktorka miała 53 lata

Sprawa Anne Heche jest na czołówkach gazet i portali od kilku dni. Nic dziwnego, bowiem kilka dni temu aktorka spowodowała w wypadek; wjechała samochodem w jeden z budynków w Los Angeles, który w wyniku tego wydarzenia spłonął. Na szczęście mieszkańców udało się ewakuować, jednak aktorka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

W ostatnich dniach Anne Heche była w śpiączce. Później się okazało, że była sztucznie przytrzymywana przy życiu, aby ustalić, czy którekolwiek z jej narządów nadają się do przeszczepu. Dzisiaj już wiemy, że aktorkę odłączono od aparatury podtrzymującej życie.

Aleksandra Linda już tak nie wygląda! Córka Bogusława Lindy diametralnie zmieniła wygląd!Zobacz więcej

Anne Heche miała 53 lata. Sławę przyniósł jej udział w takich produkcjach jak m.in. serial "Ally McBeal" czy film "Sześć dni, siedem nocy". W emocjonalnym wpisie Anne Heche pożegnała jej była partnerka, aktorka i gwiazda telewizji, Ellen DeGeners:

To smutny dzień. Przesyłam dzieciom, rodzinie i przyjaciołom Anne całą moją miłość.

Tak wyglądały wszystkie partnerki Stefano Terrazzino! Pamiętacie je wszystkie?Zobacz więcej

Po rozstaniu z DeGeneres, Heche związała się z operatorem filmowym Colemanem Laffoonem, z którym w 2001 roku wzięła ślub. Para doczekała się syna, lecz małżeństwo nie przetrwało. Następnie aktorka związała się z kanadyjskim aktorem Jamesem Tupperem, z którym również doczekała się syna.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×