"Ally McBeal". Kultowy serial doczeka się kontynuacji! Co już wiadomo?

Dobre wieści dla fanów kultowego serialu "Ally McBeal"! Twórcy podjęli decyzję o stworzeniu nowych odcinków produkcji! Co wiadomo na ten moment?

Multimedia

Serial "Ally McBeal" powróci!

Swego czasu serial "Ally McBeal" bił rekordy popularności. Jak poinformowali twórcy, obecnie trwają wstępne prace nad limitowanym wznowieniem serialu.

Jak wyglądało tworzenie serialu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji!Zobacz więcej

Według aktualnych planów, Calista Flockhart miałaby powrócić do swojej kultowej, tytułowej roli. David E. Kelley, jeden z twórców pierwotnej wersji serialu, również byłby zaangażowany w projekt. Nie został jeszcze wybrany oficjalnie konkretny dystrybutor, ale wiadomo, że pod uwagę jest brana platforma Hulu.

"Ally McBeal" - o serialu

"Ally McBeal" to kultowy amerykański serial telewizyjny rozgrywający się w środowisku prawniczym. Serial był emitowany w Polsce w latach 1998-2003. Główną, tytułową bohaterką serialu jest Ally McBeal (w tej roli Calista Flockhart). Około trzydziestoletnia kobieta z zawodu jest prawniczką i pracuje w fikcyjnej bostońskiej kancelarii prawniczej Cage & Fish, prowadzonej przez jej kolegę z czasów studiów, Richarda Fisha (granego przez Grega Germanna) oraz jego wspólnika Johna Cage'a (w tej roli Peter MacNicol).

Laurence O'Fuarain dołącza do obsady serialu! Jaką postać zagra?Zobacz więcej

W kancelarii Ally spotyka swoją pierwszą miłość, Billy'ego, z którym spędziła swoje dzieciństwo. Zostali rozdzieleni przez odległe miejsca studiów, mimo że oboje wybrali prawo. Billy Thomas (grany przez Gila Bellowsa) jest już żonaty, a jego żona, Georgia Thomas (w tej roli Courtney Thorne-Smith) również pracuje w kancelarii Richarda. W każdym odcinku serialu przedstawiona jest inna sprawa sądowa, którą zajmuje się Ally i jej przyjaciele z kancelarii Cage&Fish.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×