"Altered Carbon" ONLINE. Gdzie obejrzeć nowy serial Netflix? Kiedy premiera "Modyfikowanego węgla"? [ZWIASTUN SERIALU]

"Altered Carbon" nowy serial Netflix. Czy serial, który zapowiadany jest jako produkcja z ogromnym rozmachem, okaże się czymś na miarę "Blade Runnera"? Gdzie obejrzeć "Altered Carbon"? Kiedy premiera?

Multimedia

Altered Carbon - fabuła

"Altered Carbon", na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.

Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w trakcie powstania przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa... samego Bancrofta.

Zobacz kulisy powstawania spektakularnych scen walki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Altered Carbon - informacje

Główną rolę w "Altered Carbon" gra Joel Kinnaman. Ponadto w obsadzie pojawili się James Purefoy, Martha Higareda, Dichen Lachman, Leonardo Nam oraz Kristin Lehman. Za reżyserię odpowiadają m.in. Miguel Sapochnik, Uta Briesewitz oraz Nick Hurran.

Altered Carbon - gdzie obejrzeć?

"Altered Carbon" jest już dostępne na platformie NETFLIX. To właśnie tam można obejrzeć wszystkie odcinki serialu, który liczy 10 epizodów. Początkowo "Altered Carbon" w Polsce zatytułowane było "Modyfikowany węgiel", ale NETFLIX postanowiło dystrybuować serial pod oryginalnym tytułem.

Zobacz galerię

"PLAN B" - Kinga Preis, Edyta Olszówka, Małgorzata Gorol i Marcin Dorociński opowiadają o filmie

FILM https//get.x-link.pl/ea6b2b53-277b-ee68-7c3b-e3202d2a61c8,90130d3d-6f75-3800-0b26-804c3190c962,embed.html

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×