Amanda Peet, Christina Ricci, Kyle MscLachlan w 4. sezonie "Żony idealnej"

W środę 16 stycznia o godzinie 22:00 pierwszy odcinek 4. sezonu serialu "Żona idealna" na Universal Channel.

Multimedia

Jaki wpływ na życie Alicii będzie miała decyzja męża o startowaniu w wyborach na gubernatora? Czy wyborcy zapomnieli już, a może wybaczyli Peterowi skandal, który wywołał jako prokurator generalny? Serial "Żona idealna" opowiada historię zdradzonej przez męża Alicii Florrick (w tej roli Jullianna Margulies - "Ostry dyżur", "Rodzina Soprano"), która swoje życie zawodowe poświęciła dla dobra rodziny. Jednak kiedy jej mąż, prokurator generalny hrabstwa Cook - Peter Florrick (w tej roli znany z roli w serialu "Seks w wielkim mieście" Chris Noth) podał się do dymisji z powodu skandalu korupcyjno-seksualnego, Alicia nie ma wyboru i musi na nowo rozpocząć przerwaną karierę prawnika.

  1. sezon "Żony idealnej" rozpoczyna się dokładnie w momencie zakończenia poprzedniego sezonu. Dla kancelarii Lockhart/Gardner nadchodzą ciężkie czasy i możliwe, że ktoś będzie musiał się pożegnać z etatem w firmie. Peter Florrick startuje w wyborach na gubernatora. Kampania wyborcza to jednak bardzo kosztowna inwestycja. Eli pozyska inwestora w osobie miliarderki Maddie, właścicielki firmy internetowej, która wspiera Demokratów z Chicago. W jej rolę wcieli się znana widzom z "Ostrego dyżuru" Maura Tierney. Poznamy też męża Kalindy - Nicka (Marc Warren, znany z seriali "Przekręt", "Kompania braci" czy "Mad Dogs"). Już w pierwszych odcinkach sezonu widzowie będą mieli okazję przekonać się, dlaczego Kalinda tak bardzo boi się swojego małżonka...

W nowym sezonie serialu gościnnie pojawią się gwiazdy takie jak: Amanda Peet ("Jak ugryźć 10 milionów", "Syriana", "2012"), Christina Ricci (nominowana do nagrody Złotego Globu i Emmy zagrała m. in. w: "Rodzina Adamsów", "Monster"), a także Kyle MacLachlan (zdobywca Złotego Globu za rolę w serialu "Twean Peaks", grał również w "Seksie w wielkim mieście" i "Gotowych na wszystko").

Premierowy odcinek 4. sezonu serialu "Żona idealna" w środę 16 stycznia o godzinie 22:00 tylko na Universal Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×