Amazon Prime już w Polsce. Ile kosztuje roczny dostęp? W ofercie nie tylko darmowe i szybkie wysyłki, ale także dostęp do seriali, filmów i gier!

Amazon Prime - w Polsce w końcu pojawiła się abonamentowa usługa sieci Amazon. To rozwiązanie nie tylko dla osób robiących zakupy w sieci, ale także fanów filmów, seriali i gier komputerowych. Sprawdziliśmy dla Was wszystkie szczegóły dotyczące Amazon Prime. Co zajdziemy w ofercie?

Multimedia

Amazon - światowy gigant

Jeśli kiedykolwiek robiłeś zakupy w sieci, z pewnością marka Amazon nie jest Ci obca. Firma prowadzi największy na świecie sklep internetowy, który od marca 2021 roku dostępny jest także w Polsce. W naszym kraju działa kilka potężnych centrów dystrybucyjnych, dzięki czemu firma stała się miejscem pracy kilkunastu tysięcy miejsc pracy.

Amazon Prime w Polsce cena. Ile kosztuje Amazon Prime?

12 października 2021 roku marka ruszyła z usługą Amazon Prime. To nie tylko szybka i darmowa dostawa przesyłek, ale także platforma streamingowa. Co najważniejsze, klienci mogą wykupić dostęp do korzystania z Amazon Prime w bardzo atrakcyjnej cenie. Przez pierwsze dni można z niego korzystać całkowicie za darmo. Po tym czasie klienci mają do wyboru 12 miesięcy za 49 zł lub jeden miesiąc za 10,99 zl. Z ekonomicznego punktu widzenia, najbardziej opłaca się wykupić roczny dostęp, dzięki któremu miesięczny dostęp wychodzi nieco ponad 4 złote.

W latach 90. grali w serialowych hitach. Co robią dzisiaj? Kto zmienił się najbardziej?Zobacz więcej

Co w ofercie Amazon Prime?

Częścią Amazon Prime jest Amazon Video, czyli dostęp do filmów, seriali i gier. Na chwilę obecną polscy użytkownicy mogą tam znaleźć ponad tysiąc filmów i seriali. Czy to oznacza, że Netflix i HBO GO będą miały konkurencję? Może się tak stać, gdyż pierwszym argumentem przemawiającym za usługą Amazona jest jej cena. Dla porównania, za podstawowy pakiet Netflix należy zapłacić 29 zł na miesiąc, natomiast miesięczny abonament usługi HBO GO, niepowiązanej z abonamentem telewizyjnym, kosztuje 19,90 zł.

Co można obejrzeć na nowej platformie? Wybór filmów i seriali jest ogromny. Wśród najczęściej polecanych produkcji jest m.in.
- The Boys,
- Invincible,
- Wspaniała Pani Maisel.

Na Amazon Prime znajdują się także oryginalne produkcje Amazon, jak np. Książę w Nowym Jorku 2.

Kolejne korzyści Amazon Prime

Prime Gaming to kolejna abonamentowa usługa Amazona. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników grania. W cenie abonamentu użytkownik otrzymuje gry i możliwość bezpłatnej subskrypcji ulubionego kanału na Twitchu.

Nie można także zapominać o chyba największym plusie Amazon Prime, czyli darmowej i szybkiej dostawy produktów kupionych w sklepie internetowym. Bez opłat za przesyłkę można kupić wiele produktów najbardziej znanych marek.

„Rola życia” czy zawodowy koszmar? Widzowie kojarzą ich z jednej roli!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×