Amazon Prime Video lipiec 2022. Wśród premier thriller z Chrisem Prattem i coś dla fanów "Stranger Things"

Amazon Prime Video pochwalił się listą nowości, które zasilą bibliotekę serwisu już w lipicu. Wśród nich znalazł się thriller z Chrisem Prattem w roli głównej, a także serial, który na pewno spodoba się fanom "Stranger Things".

Multimedia

Amazon Prime Video. Nowości na lipiec, a wśród nich thriller z Chrisem Prattem i coś dla fanów "Stranger Things"

Amazon Prime Video pochwalił się listą nowości, które planowane są na lipiec. Wśród nich znalazł się thriller z Chrisem Prattem w roli głównej, a także serial, który na pewno spodoba się fanom "Stranger Things".

Zachętę do obejrzenia "Paper girls" mogą stanowić już pierwsze zdjęcia zapowiadające tę produkcję, na których oglądamy 4 główne bohaterki na oldschool'owych rowerach. Jeśli dodać do tego aferę związaną z podróżami w czasie, w którą zostają wplątane dzieciaki, można spodziewać się dobrej rozrywki i kolejnej przyjemnej produkcji, która zabierze widzów do lat 80.

Nowy serial Amazon Prime zachwyca widzów. To połączenie "Yellowstone" z "Twin Peaks"?Zobacz więcej

Zobaczymy także program podróżniczy"James May: Our Man In Italy" po niemal wszystkich regionach Włoch, do których zabierze widzów współtwórca i prezenter "Top Gear" oraz "The Grand Tour". Premierę będzie miał także ciepły i wzruszający film drogi, "Don’t Make Me Go" oraz komedia romantyczna coming-of-age, "Anything’s Possible".

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź szczegóły na temat nadchodzących produkcji Amazon Prime Video!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×