amazon prime video

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Muzyka w serialu będzie naprawdę wyjątkowa. Jej twórcami będą słynni kompozytorzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" już niedługo zostanie opublikowany przez Amazon Prime. Chociaż do tej pory poznaliśmy już wiele informacji na temat tej produkcji, to właśnie pojawiły się kolejne szczegóły. Wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za muzykę, która dopełni serial. Do projektu zaangażowano wyjątkowych artystów.

22.07.2022Władca Pierścieni

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Serial od Amazon Prime ma być czymś unikalnym. "Tworzymy tutaj kompletnie nową formę"

Amazon Prime Video pracuje nad kolejną premierą. Za kilka miesięcy do widzów trafi serial "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących tej produkcji. Niedawno reżyser Juan Antonio Bayona przyznał, że jego zdaniem serial będzie czymś wyjątkowym. Czym dokładnie mamy być zaskoczeni?

23.06.2022Władca Pierścieni

Najlepsze seriale w maju 2022. Co oprócz "Stranger Things" wciągnęło widzów? Polecamy seriale Netflixa, HBO Max, Apple TV+ i Amazon Prime Video!

Jeżeli jesteś fanem "Stranger Things" to maj był dla ciebie przede wszystkim wyczekiwaną premierą sezonu 4A. W tym miesiącu pojawiło się jednak sporo innych ciekawych serialowych propozycji. Co ciekawego zobaczycie na takich platformach jak Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video i Apple TV+? Dowiesz się tego z naszej galerii!

03.06.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×