amazon prime

„Outlander". Sam Heughan marzy o roli w serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Chce zostać elfem albo krasnoludem!

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" jest najdroższym serialem w historii. Produkcja kosztowała 465 mln dolarów, w tym 250 milionów dolarów za prawa autorskie. Mimo, że nie osiąga tak wielkiej widowni, jakiej się spodziewali twórcy, są aktorzy, którzy marzą, aby zagrać w głośnym tytule. Wśród nich jest gwiazda serialu Netfliksa, Sam Heughan.

21.11.2022Outlander

"Pierścienie Władzy". Streszczenie 3. odcinka serialu Amazona. W końcu kres żenady. Galadriela zaczyna podejmować sensowne decyzje!

Arondir próbuje uwolnić siebie i swoich pobratymców spod jarzma orków. Galadriela trafia do Numenoru, gdzie postrzegana jest jako intruz. Elfka postanawia jak najszybciej wrócić do domu. Okazuje się, że Halbrand cały czas ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem Nori próbuje pomóc tajemniczemu nieznajomemu, o którym przez przypadek dowiadują się inni hobbici. Oto, co się wydarzyło w 3. odcinku serialu Amazon "Pierścienie Władzy".

15.09.2022Pierścienie Władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Kim są aktorzy grający główne role? Oto krótki przegląd ich najlepszych ról

Długo wyczekiwany serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" doczekał się premiery. Ta często krytykowana adaptacja twórczości J.R.R. Tolkiena wymagała skomplikowanego castingu i zatrudnienia zdolnych aktorów. Finalnie role zagrali aktorzy, których znaczna część widzów może w ogóle nie kojarzyć. Kim są aktorzy grający główne role? Poznajcie ich bliżej.

12.09.2022Pierścienie Władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" już niebawem na Amazon Prime Video. Wnuk słynnego pisarza miał duży wpływ na kształt produkcji

Już niebawem na Amazon Prime Video będzie można obejrzeć serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Produkcja została zrealizowana z ogromnym rozmachem i według zapowiedzi twórców na tym nie koniec. Co więcej, okazuje się, że duży wpływ na kształt serialu miał wnuk słynnego pisarza R. R. Tolkiena, Simon Tolkien. Co wiadomo o produkcji i czego można się po niej spodziewać?

21.07.2022Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Twórcy nie przejmują się krytyką widzów. Już zapowiedzieli, że będzie aż 5 sezonów. Jak zakończy się historia?

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to produkcja Amazona zapowiadana jako najdroższy serial w historii, który może okazać się największą klapą. Z każdym kolejnym materiałem na produkcję wylewa się fala krytyki. Mimo to twórcy podzielili się już planem na aż 5 sezonów. Zdradzili także, że wiedzą, jak historia się zakończy.

09.06.2022"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×