"American Crime Story: Impeachment". Do obsady dołączyła Edie Falco! Jaką postać zagra?

"American Crime Story" to jeden z najbardziej znanych amerykańskich seriali kryminalnych. W trzecim sezonie produkcji w obsadzie pojawi się aktorka Edie Falco! W jaką postać się wcieli?

Multimedia

"American Crime Story: Impeachment"

Obecnie trwają prace nad trzecią odsłoną serialu "American Crime Story". Nadchodzący sezon ma opowiadać historię jednego z najsłynniejszych politycznych skandali, w którym głównymi postaciami byli Bill Clinton oraz Monika Lewinsky. W obsadzie trzeciego sezonu serialu znalazła się Edie Falco, aktorka znana m.in. z serialu "Siostra Jackie". Wcieli się w rolę Hilary Clinton, żony prezydenta USA, Billa Clintona.

Sarah Paulson jako Linda Tripp w historii skandalu Clinton-Lewinsky. Zdjęcia już ruszyły!Zobacz więcej

"American Crime Story" - o serialu

"American Crime Story" to jeden z najsłynniejszych amerykańskich seriali kryminalnych. Twórcy przyjęli formę antologii, co oznacza, że każdy sezon opowiada zupełnie inną historię. Wszystkie łączy fakt, że w jakiś sposób, jak łatwo się domyślić, dotykają tematyki kryminalnej oraz przedstawiają sprawy, które w znaczny sposób wpłynęły na amerykańskie społeczeństwo i kulturę.

Najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netfliksie i HBO GO. Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Pierwszy sezon "American Crime Story" przedstawia historię procesu O. J. Simpsona, znanego sportowca, który został oskarżony o zabójstwo byłej partnerki oraz jej przyjaciela. Sam proces był szeroko transmitowany i komentowany w mediach, a kończący go wyrok wzbudził skrajnie silnie emocje zarówno wśród osób, które były przekonane o winie oskarżonego, jak i tych, które były pewne jego niewinności. Druga odsłona serialu opowiada historię Andrew Cunanana, seryjnego mordercy, którego krwawy szlak zakończył się pod rezydencją Gianni'ego Versace.

Data premiery trzeciego sezonu serialu "American Crime Story" nie została jeszcze opublikowana. Pierwsze dwa sezony dostępne są na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×