"American Crime Story: Impeachment". Sarah Paulson jako Linda Tripp w historii skandalu Clinton-Lewinsky. Zdjęcia już ruszyły!

Rozpoczęły się zdjęcia do 3. sezonu antologii serialowej "American Crime Story". Tym razem poruszony zostanie temat głośnego romansu prezydenta USA Billa Clintona i Moniki Lewinsky. Jedną z głównych ról zagra Sarah Paulson.

Multimedia

Sarah Paulson w 3. sezonie "American Crime Story"

"American Crime Story: Impeachment" koncentruje się na obyczajowym skandalu z udziałem prezydenta USA, Billa Clintona. Doszło do niego w styczniu 1998 roku. Sarah Paulson, którą widzieliśmy w poprzednich odsłonach antologii, wciela się w Lindę Tripp - amerykańską urzędniczkę, która odegrała znaczącą rolę w sprawie.

Trzeci sezon o romansie Moniki Lewinsky i Billa Clintona! Kto wystąpi w głównych rolach?Zobacz więcej

Producentką serialu została sama Monika Lewinsky. Na ekranie wcielać się w nią będzie Beanie Feldstein. Z kolei Billa Clintona zagra Clive Owen. Sarah Paulson zdradziła, że zdjęcia do "American Crime Story: Impeachment" już się rozpoczęły.

Pierwsza część "American Crime Story" opowiadała o sprawie O.J. Simpsona - amerykańskiego futbolisty, mającego w latach 90. XX wieku status celebryty, który został oskarżony o zabójstwo byłej żony - Nicole Brown oraz kelnera z restauracji "Mezzaluna", Rona Goldmana. Z kolei drugi sezon "American Crime Story" pokazał historię zabójstwa projektanta mody, Gianniego Versace przez Andrew Cunanana.

Będzie 2. sezon serialu twórcy "American Horror Story" dla Netflix? Odpowiedź jest już pewna!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×