"American Crime Story: Impeachment". Serial kryminalny o najsłynniejszym romansie w historii Stanów Zjednoczonych będzie miał premierę już wkrótce!

Jeden z najlepszych seriali kryminalnych powróci już niedługo! Kiedy premiera?

Multimedia

"American Crime Story" - premiera 3. sezonu

Fani fantastycznego serialu kryminalnego "American Crime Story" już bardzo długo czekają na premierę nowych odcinków. Trzeci sezon antologii opowie historię jednego z najsłynniejszych romansów w historii Stanów Zjednoczonych - relacji Billa Clintona oraz Moniki Lewinsky, która z czasem doprowadziła do poważnego kryzysu politycznego. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nowych odcinków wraz z datą premiery, która została zaplanowana na 7 września 2021 roku w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo kiedy, ani w jaki sposób serial będzie dostępny w Polsce, jednak pierwsze dwa sezony znajdują się w bibliotece Netfliksa, co pozwala sądzić, że z czasem wylądują tam również nowe odcinki.

"American Crime Story" - o serialu

"American Crime Story" to jeden z najsłynniejszych amerykańskich seriali kryminalnych. Twórcy przyjęli formę antologii, co oznacza, że każdy sezon opowiada zupełnie inną historię. Wszystkie łączy fakt, że w jakiś sposób, jak łatwo się domyślić, dotykają tematyki kryminalnej oraz przedstawiają sprawy, które w znaczny sposób wpłynęły na amerykańskie społeczeństwo i kulturę.

Już mniej niż tydzień dzieli nas od premiery nowych odcinków!Zobacz więcej

Pierwszy sezon "American Crime Story" przedstawia historię procesu O. J. Simpsona, znanego sportowca, który został oskarżony o zabójstwo byłej partnerki oraz jej przyjaciela. Sam proces był szeroko transmitowany i komentowany w mediach, a kończący go wyrok wzbudził skrajnie silnie emocje zarówno wśród osób, które były przekonane o winie oskarżonego, jak i tych, które były pewne jego niewinności. Druga odsłona serialu opowiada historię Andrew Cunanana, seryjnego mordercy, którego krwawy szlak zakończył się pod rezydencją Gianni'ego Versace.

Pierwsze dwa sezony serialu "American Crime Story" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×