"American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona". Aktorzy o serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowy serial dzieło twórców kultowego "American Horror Story" opowiada o słynnej sprawie amerykańskiego futbolisty O.J. Simpsona. Aktorzy opowiedzieli o tym, dlaczego ta historia może zainteresować widzów na całym świecie.

Multimedia

O.J. Simpson na przełomie lat 80. i 90. był wzorem sukcesu dla milionów Afroamerykanów. Dorastał wśród gangów San Francisco, ale dzięki talentowi i ciężkiej pracy stał się jednym z najwybitniejszych sportowców w historii USA. Po zakończeniu kariery futbolisty pracował jako komentator sportowy i aktor. Życie prywatne miał jednak mniej udane.

CZYTAJ TAKŻE:

KARDASHIANOWIE W SERIALU "AMERICAN CRIME STORY: SPRAWA O.J. SIMPSONA" [WIDEO+ZDJĘCIA]
POZNAJ CIEKAWOSTKI DOTYCZĄCE SERIALU "AMERICAN CRIME STORY: SPRAWA O.J. SIMPSONA" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po tragicznej śmierci dwuletniej córki rozwiódł się z pierwszą żoną. Nad drugą, modelką Nicole Brown Simpson, prawdopodobnie znęcał się niemal od dnia ślubu. Dwa lata po tym, jak się z nią rozwiódł, oskarżono go o jej zabójstwo. Proces stał się wydarzeniem medialnym, bo obok słynnego oskarżonego pojawiali się niemniej słynni świadkowie. Niemal od razu wypłynął motyw rasowy. Wychodziły na jaw kolejne poszlaki, ale i kolejne wątpliwości. Właśnie proces sądowy dotyczący tej sprawy stał się głównym wątkiem nowego serialu.

Aktorzy, grający w "American Crime Story", Cuba Gooding Jr., John Travolta i David Schwimmer opowiedzieli, dlaczego ta historia może zainteresować widzów nie tylko w Ameryce.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×