"American Crime Story”. Trzeci sezon o romansie Moniki Lewinsky i Billa Clintona! Kogo zobaczymy w głównych rolach?

"Impeachment: American Crime Story” to tytuł trzeciej odsłony popularnego serialu Ryana Murphy'ego. Twórca poruszy tym razem sprawę głośnego romansu Moniki Lewinsky i Billa Clintona. Jak na ekranie zostanie pokazany romans stażystki z prezydentem USA? Kogo zobaczymy w głównych rolach? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

3. sezon "American Crime Story" powstanie

Ryan Murphy zdecydował się kontynuować serial "American Crime Story". 3. sezon wielokrotnie nagradzanej produkcji skoncentruje się na obyczajowym skandalu z udziałem prezydenta USA. Twórca pokaże na małym ekranie historię głośnego romansu Moniki Lewinsky i Billa Clintona.

Tzw. afera rozporkowa wybuchła w styczniu 1998 roku. Jednym z dowodów w sprawie miała być słynna niebieska sukienka, poplamiona nasieniem prezydenta, który "przyparty do muru" tłumaczył, że stosunku oralnego nie można nazwać w pełni stosunkiem seksualnym. Romans stażystki z prezydentem USA doprowadził niemal do impeachmentu. Clintonowi udało się jednak utrzymać stanowisko i dokończyć drugą kadencję.

Kontrowersje wokół serialu jeszcze przed premierą [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Producentką "Impeachment: American Crime Story” została sama Monika Lewinsky. W głównych rolach wystąpią: Beanie Feldstein, która zagra Monikę Levinsky, Sarah Paulson, która wcieli się Lindę Tripp i Annaleigh Ashford, którą zobaczymy jako Paulę Jones. Na razie nie wiadomo, kto wcieli się w postać prezydenta Billa Clintona.

Przypominamy, że pierwsza część "American Crime Story" opowiadała o sprawie O.J. Simpsona - amerykańskiego futbolisty, mającego w latach 90. XX wieku status celebryty, który został oskarżony o zabójstwo byłej żony - Nicole Brown oraz kelnera z restauracji "Mezzaluna", Rona Goldmana. Drugi sezon "American Crime Story" pokazał historię zabójstwa projektanta mody, Gianniego Versace przez Andrew Cunanana.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×