american honey

"American Honey". Bawmy się, nawet jeżeli dookoła wali się świat [RECENZJA]

Jesteście zadowoleni z własnego życia? Podoba Wam się? A może pragniecie zmiany, tylko nie macie na to wystarczająco odwagi i wciąż trwacie w marazmie, dając się zgniatać smutnej rzeczywistości, która wyłącznie z Was drwi? Jeżeli tak, to doskonale dogadalibyście się ze Star (Sasha Lane), główną bohaterką nowego filmu Andrei Arnold pt. „American Honey”. Z tą różnicą, że Star, jak na Gwiazdę przystało, miała w sobie mnóstwo odwagi.

31.03.2017Recenzje

"American Honey". Skandalista Shia LaBeouf, czyli powrót niegrzecznego chłopca Hollywood [WIDEO+ZDJĘCIA]

31 marca do polskich kin trafi film "American Honey" w reżyserii Andrei Arnold - pulsująca emocjami i muzyką opowieść o poszukiwaniu własnej drogi. W jednej z głównych ról zobaczymy amerykańskiego aktora Shię LaBeoufa, który po serii skandali i alkoholowym kryzysie powraca w świetnej roli charyzmatycznego przywódcy podróżujących po Stanach nastolatków.

23.03.2017American Honey

Premiery kinowe marzec 2017. "Logan", "Piękna i Bestia", "Ghost in the Shell" i "Power Rangers" w kinach! [GALERIA]

Marzec w polskich kinach zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! Z jednej strony na ekranach pojawią się blockbustery, jak "Logan: Wolverine", Kong: Wyspa Czaszki", "Piękna i Bestia" czy "Power Rangers", a z drugiej bardziej kameralnej obrazy, jak m.in. "Captain Fantastic" czy wyborne "American Honey". Fani polskiego kina, za sprawą "Wściekłości", "Wyklętego" czy "Bodo", rownież znajdą coś dla siebie! Sprawdźcie, co w marcu będzie można oglądać w kinach.

03.03.2017Premiery kinowe

"American Honey". Shia LaBeouf w nowym filmie Andrei Arnold. Zobaczcie zwiastun i plakat [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zapraszamy do obejrzenia polskiego plakatu i zwiastuna szalonego love story w reżyserii jednej z najciekawszych reżyserek współczesnego kina, nominowanej do Oscara i wielokrotnie nagradzanej w Cannes Andrei Arnold („Fish Tank”). „American Honey” to podróż przez Stany z paczką przyjaciół przy dźwiękach ulubionych płyt. To pulsująca emocjami i muzyką opowieść o poszukiwaniu własnej drogi w życiu.

23.02.2017American Honey

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×