"American Horror Story". Macaulay Culkin na pierwszym zdjęciu z planu 10. sezonu! Kogo zagra?

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu 10. sezonu "American Horror Story". Widzimy na nim jak Macaulay Culkin i Leslie Grossman spacerują po plaży odziani w futra! Zobaczcie, jak zapowiada się kolejna odsłona kultowej produkcji Ryana Murphy'ego.

Multimedia

Zdjęcia do 10. sezonu "American Horror Story" już się rozpoczęły w Provincetown w stanie Massachusetts. Ryan Murphy opublikował w sieci pierwszą fotkę z planu nadchodzącej serii, w której po raz pierwszy będzie można zobaczyć Macaulaya Culkina. Aktor, który zyskał sławę dzięki głównej roli w filmie ''Kevin sam w domu" przechadza się po plaży ze swoją ekranową partnerką, Leslie Grossman. -Something wicked this way comes - podpisano zdjęcie.

O tych serialach mówi się najwięcej! To najbardziej wpływowe produkcje dekady!Zobacz więcej

O nadchodzącym sezonie "American Horror Story" wiadomo na razie niewiele. Jedna z popularnych teorii głosi, że będzie to "morski horror". -Wiele z tego, co zamierzam nakręcić, jest zależne od bardzo specyficznego klimatu. Serial będzie zależny od pogody - tłumaczył jakiś czas temu Ryan Murphy.

Przypomnijmy, że Macaulay Culkin zasłynął jako 9-latek w kultowym "Kevinie samym w domu" i jego kontynuacji "Kevin sam w Nowym Jorku". Aktor zagrał następnie w filmach "Moja dziewczyna", "Synalek" i "Richie Rich", po czym zrezygnował z aktorstwa. Na ekranie można było ponownie go oglądać w 2003 roku, a następnie występował sporadycznie w niezbyt znanych produkcjach. Występ w "American Horror Story" będzie jego pierwszą regularną rolą w serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×