"American Horror Story". Ryan Murphy zapowiada spin-off serialu! O czym będzie "American Horror Stories"?

"American Horror Story" ma doczekać się spin-offu! Ryan Murphy podczas spotkania z obsadą serialu na Zoomie zapowiedział, że planuje poboczną kontynuację kultowej serii. Projekt zatytułował roboczo "American Horror Stories". O czym będzie?

Multimedia

"American Horror Story" to jeden z najbardziej wpływowych seriali dekady. To właśnie tym tytułem Ryan Murphy zapoczątkował tworzenie antologii, których sezony łączą się ze sobą w mniejszym bądź większym stopniu. Na fali popularności "American Horror Story" powstały m.in. "American Crime Story" oraz "Fargo".

O tych serialach mówi się najwięcej! To najbardziej wpływowe produkcje dekady!Zobacz więcej

W przygotowaniu jest już 10. sezon "American Horror Story", którego premiera może zostać jednak opóźniona. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa. Szczegóły powrotu "American Horror Story" nie są na razie znane. Ryan Murphy poinformował za to ostatnio na Instagramie, że zamierza stworzyć spin off kultowej serii, który zatytułował roboczo "American Horror Stories".

Informację przekazał już obsadzie podczas spotkania online.

O czym będzie "American Horror Stories"?

Spin-off "American Horror Story" ma składać się z godzinnych odcinków, które będą stanowić odrębną całość. godzinny odcinek będzie odrębną całością. Nowy serial ma być produkowany dla stacji FX.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×