"America's Got Talent". Jane Marczewski nie żyje. Przegrała walkę z chorobą

W wieku 31 lat zmarła Jane Marczewski, gwiazda amerykańskiej wersji programu "Mam Talent". Jej występ i wykonanie autorskiej piosenki wzruszył jury do łez, podobnie jak jej historia. Stojąc na scenie mówiła, że ma 2. proc. szans na przeżycie - wyznała, że nowotwór zajął jej płuca, kręgosłup i wątrobę. W lutym media obiegła wieść, że Jane przegrała walkę z chorobą.

Multimedia

Zmarła Jane Marczewski, uczestniczka 16. edycji amerykańskiego "Mam Talent"

Jane Marczewski, posługująca się pseudonimem Nightbirde występując w 16. edycji amerykańskiej wersji programu "Mam Talent" oczarowała zarówno widzów, jak i jury. Wrażenie zrobił nie tylko jej talent wokalny i wykonanie autorskiej piosenki "It's Okay", ale także niezwykła postawa kobiety.

Poruszyła jurorów historią swojego życia. Nowotwór zaatakował jej płuca, kręgosłup i wątrobę!Zobacz więcej

Heroiczna postawa

Marczewski już wówczas miała za sobą kilkuletnią walkę z nowotworem, który pustoszył jej organizm i odbierał siły. Stojąc na scenie kobieta mówiła, że ma 2. proc. szans na przeżycie. - Kiedy robiłam ostatnie badania, miałam nowotwór w płucach, kręgosłupie oraz wątrobie - mówiła wówczas.

Jane dostała wówczas od jurorów "złoty przycisk", przechodząc od razu do finałów. Niestety - choć kobieta nie chciała, aby definiował ją nowotwór, choroba odebrała jej siły. We wrześniu 2021 r. opublikowała w sieci wpis, wyjaśniając dlaczego zrezygnowała z powrotu do programu.

Decyzja o rezygnacji z powrotu do "America's Got Talent" była bardzo trudna. Założę się, że dawno nie widzieliście kogoś, kto tak wiele wygrał i tak wiele przegrał w tym samym czasie. Nie tak miała potoczyć się ta historia - wyznała wówczas Marczewski.

Witold Paszt - wybitny muzyk, ceniony trener, kochający mąż i ojciec. Kim był lider zespołu VOX?Zobacz więcej

Przegrana walka

Niestety - media obiegła wieść że niezwykle utalentowana uczestniczka 16. edycji programu "America's Got Talent" przegrała walkę z nowotworem i zmarła w wieku 31 lat. Informację podał serwis people.com.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×