"Ameryka da się lubić"". Monika Zamachowska krytykuje nowy program TVP z Idą Nowakowską: "Odgrzewany kotlet"

Już 6 czerwca na antenie TVP2 zadebiutuje nowy program Telewizji Polskiej pt. "Ameryka da się lubić", który inspirowany jest programem "Europa da się lubić". Prowadząca dawnego show TVP nie jest entuzjastycznie nastawiona do nowej audycji.

Multimedia

"Ameryka da się lubić" odcinek 1 - premiera w sobotę, 6 czerwca, o godzinie 20:05 na antenie TVP2

Monika Zamachowska krytycznie odniosła się na temat programu "Ameryka da się lubić", który już wkrótce zadebiutuje na antenie TVP2. Początkowo zaczęły pojawiać się plotki, że Zamachowska jest zazdrosna iż format poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon, a nie ona, co jeszcze bardziej rozzłościło Monikę Zamachowską.

Nowy program w TVP2! Prowadzącą Ida NowakowskaZobacz więcej

Dawna prowadząca "Europa da się lubić" postanowiła odnieść się do plotek i w ostrych słowach napisała, co myśli o nowym programie TVP:

Moi Drodzy, ponieważ za tydzień rusza produkcja programu „Ameryka da się lubić”, pomyślałam że to dobry moment, żeby odnieść się do kolejnej fali bzdurnych pseudonewsów na mój temat. Wytrzymacie proszę. Po pierwsze, nie jestem zgorzkniała. Kochałam moją pracę przy „Europa da się lubić”. To był wspaniały show, który w znacznej mierze przyczynił się do zmiany postrzegania mieszkańców Europy Zachodniej w moim kraju. Był emitowany przez 6 lat przy widowni dochodzącej do 7 milionów osób. Myślę, że mogę powiedzieć, że wychował całe pokolenie mądrych, odważnych i otwartych Polaków. Jestem całkowicie usatysfakcjonowana moimi „pięcioma minutami sławy”. Po drugie, TVP może sobie robić, co im przyjdzie do głowy, kto bogatemu zabroni? Nie rozumiem tylko, dlaczego reżyser Leszek Kumański, który wpadł na genialny pomysł odgrzania kotleta, osoba znana z kreatywności i chęci zmiany, również w zakresie własnego światopoglądu, nie wpadnie na nowy pomysł misyjnego show, który spełniłby jego ambicje i oczekiwania finansowe? Podobno dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi... Po trzecie w końcu, ja wiem, że TVP się wyżywi, a niektórzy artyści po prostu nie mogą umrzeć z głodu, pandemia czy nie. Ale serio? Teraz? Gdy zakręcono kurek z finansowaniem dla wszystkich instytucji kultury do końca roku, gdy kultura w tym kraju zdycha, wy będziecie pląsać w tv za pieniądze, które powinna dostać polska onkologia? Ostatnio jeden pan na moim IG wypomniał mi, że jestem tylko głupią blondi, która nie powinna wypowiadać się w sprawach innych, niż pieski, kotki, gotowanie i makijaż. No cóż, pewnie ma rację. Dlatego to ostatnie moje słowo w tej sprawie. A dla Was kilka fotek sprzed roku, gdy jeszcze Europa dała się lubić.👩‍💻 Może kogoś zainspirują?

Zgadzacie się z Moniką Zamachowską? A może jednak jesteście ciekawi programu "Ameryka da się lubić"? Dajcie nam znać!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gościu z Bodzanowa (gość)

  Prowadząca programu "Ameryka da się lubić" to idealny autorytet. Ja i wiele innych osób lepiej tańczy po e-lekcjach tańca niż przed. Czekam zanim ją spotkam na żywo

  06.06.2020 12:53
 • zonk (gość)

  Potrafią tylko nieudolnie kopiować. W Sondzie II dali już popis! Kiedyś "Europa..." był programem, który miał sens, wchodziliśmy do Unii, Polacy mięli kompleksy, internet raczkował (Nie było YouTubów, Facebooków), trzeba było nas jakoś dokształcić... A co niby ma wnieść teraz to xero? Wstępujemy do jakiejś Unii z USA, że trzeba nam to przybliżać??? Jaki ten kraj jest każdy widzi, szczególnie że co 2 Polak ma kogoś w Ameryce. Nic nowego nam ten program nie powie, kolejne pieniądze będą zmarnowane, na marnej jakości rozrywce, ala Martyniuk czy Rolnik...

  30.05.2020 17:05
 • BonaWenturaKrytykuje (gość)

  Krytykuje ponieważ nie będzie miała dostępu do tego żłoba! Typowe dla osób bez charakteru.

  29.05.2020 22:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×