"Ameryka Express 2". Borys Szyc i Justyna Nagłowska w nowej edycji show TVN? Będą jak Majdanowie?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pojawią się w nowej edycji show TVN? Mówi się, że mogą być parą, która zrobi show niczym Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Czy to się sprawdzi?

Multimedia

Trwają poszukiwania uczestników kolejnej edycji "Ameryka Express". Program ma być wyemitowany wiosną 2020 r. Bohaterowie pojadą do Ameryki (prawdopodobnie) jesienią. Bardzo poważnymi kandydatami są Borys Szyc i jego narzeczona, Justyna Jeger-Nagłowska. Mówi się, że mają być jak Majdanowie w 2016 roku.

Borys Szyc w roli Józefa Piłsudskiego! To będzie rasowe kino akcji, a nie historyczna laurka!Zobacz więcej

Szyc i Nagłowska są parą od ponad pięciu lat, a znają się jeszcze z czasów studenckich. Właśnie planują ślub, co także przypomina historię Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, którzy pobrali się tuż po tym, jak wzięli udział w "Azja Express". Para była jedną z najbardziej charakterystycznych i to dzięki programowi ich kariera w telewizji ruszyła z kopyta - nagrali m.in. "Iron Majdan", rozpoczęli kilka innych projektów.

Obecnie Borys Szyc przygotowuje się do uroczystej premiery filmu "Piłsudski", w którym wcielił się w samego Józefa Piłsudskiego". Z kolei Justyna Nagłowska ma program "Mój przewodnik po..." w Travel Channel.

Narzeczona Borysa Szyca poprowadzi program w Travel Channel! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mnnn (gość)

  To jednak jesienia 2019 nie bedzie tylko na wiosne 2020

  01.07.2019 04:51
 • Karol (gość)

  Nie mam zamiaru oglądać tego alkoholika i jego partnerki,którą wali po rogach na każdym kroku.

  28.06.2019 20:40
 • JERZY (gość)

  MAJDANOWIE PRZEJADLI SIĘ A SZCZEGULNIE ROZENKOWA W BRZYDKICH NOGACH DZIURAWYCH ŻE ONA NOSI DO TYCH DZIURAWYCH NÓG MINI ALE JAK KASE CHCE SIĘ WYCIĄGNĄĆ TO WSZYSTKIE SPOSOBY SĄ DOBRE SZYC ZE SWOJĄ PARTNERKĄ PRZEBIJAJĄ ICH MOCNO NA SZYCÓW MIŁO POPATRZEĆ PANI SZYCA MILUTKA RADOSNA WIDAĆ ŻE JEST OSOBĄ ZARADNĄ I CHCEMY OGLĄDAĆ ICH A NIE ROZENKOWĄ PRZEREKLAMOWANĄ SZTUCZNĄ SILIKONOWĄ KUKŁĄ SAM SILIKON I CO TU JEST PIĘKNE SILIKON PRZECIEŻ ROZENKOWA WYGLĄDAŁ CAŁKIEM INACZEJ WOGULE NIE BYŁA PODOBNA DO TEJ CO TERAZ JEST CHIRURDZY ZAROBILI NIECH ONA TERAZ ODPUŚCI I NIECH NA INNYCH BĘDZIEMY PATRZEĆ BO CHCEMY OKO CIESZYĆ PANIĄ SZYCA BO WARTO I JEST NA KIM OKO ZAWIESIĆ

  28.06.2019 20:30
 • JAREK (gość)

  SZYC ZE SWOJĄ PARTNERKĄ PRZEBIJAJĄ MAJDANÓW SZYC NIE WCISKA SIĘ GDZIE POPADNIE JAK ROZENKOWA TA WSZĘDZIE WCIŚNIE SIĘ ABY TYLKO JĄ POKAZALI ONI JUŻ PRZEŻARLI SIĘ NIE CHCE SIĘ NA NICH PATRZEĆ A NA SZYCA Z JEGO PARTNERKĄ MIŁO POPATRZEĆ OKO NACIESZYĆ JEGO KOBIETĄ

  28.06.2019 20:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×