"Ameryka Express 2". Bracia Collins oceniają swoje przygotowanie do programu. W czym pomagali im Fit Loversi?

Bracia Collins to jedna z najbarwniejszych par 2. edycji "Ameryki Express". Jak oceniają swoje przygotowanie do programu? W czym pomagali im Fit Loversi, którzy w poprzednim sezonie doszli aż do finału?

Multimedia

Bracia Collins wspominają "Amerykę Express"

W 2 edycji "Ameryka Express" pojawili się bracia Collins, którzy okazali się być jedną z najbarwniejszych par wśród uczestników. Grzegorz i Rafał to bracia, którzy razem pracują, ale nie stronią od braterskich sprzeczek. To było widać również podczas wyścigu po Ameryce Środkowej i Południowej.

Bracia Collins zdecydowali się na wstrząsające wyznanie. "Nie chodziliśmy do szkoły, tata nas bił"Zobacz więcej

Jak bracia Collins przygotowywali się do udziału w programie? Okazuje się, że każdy miał konkretne zadanie do wykonania. Rafał dbał o to, aby mieli ze sobą wszystko, czego będzie im trzeba na miejscu, a Grzegorz - podszkolił język hiszpański, aby mogli się dogadać z miejscowymi. W przygotowaniach pomogli im także Fit Lovers, którzy w dotarli do finału w poprzedniej edycji.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Bracia Collins przyznają, że udział w programie to dla nich coś bardzo ważnego. - Będę o tym opowiadał wnukom - zapewnia Rafał. Grzegorz przyznaje natomiast, że nigdy nie zapomni poznanych w Ameryce ludzi oraz pozostałych uczestników show. Co jeszcze nam powiedzieli? Zobacz wideo!

Bracia Collins - kim są?

Grzegorz i Rafał Collins to tak naprawdę Grzegorz Chmielewski i Ralph Collins. Wspólnie prowadzą warsztat w Londynie, gdzie tuningują samochody celebrytów, sportowców i aktorów. Ich klientami byli m.in. Wojciech Szczęsny i Kamil Glik, a także Cristiano Ronaldo, Piotr Stramowski, Popek, Jurek Owsiak, Rod Steward, Mark Wahlberg czy Rita Ora. Grzegorz jest starszy - ma 32 lata. Rafał jest o dwa lata młodszy. Razem prowadzą program "Odjazdowe bryki braci Collins" emitowany w TVN Turbo i Discovery Channel.

Daria Ładocha o kulisach show TVN i wielkanocnym czasie w domu. Dlaczego jest dla niej wyjątkowo trudny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×