"Ameryka Express 2". Data premiery w TVN! Uczestnicy i nowa prowadząca - Daria Ładocha w Gwatemali i Kolumbii

Znamy datę premiery nowej edycji "Ameryka Express" w TVN! Tym razem uczestnicy i nowa prowadząca - Daria Ładocha przemierzyli trasę biegnącą przez Gwatemalę i Kolumbię. Poznaj szczegóły dotyczące emisji!

Multimedia

"Ameryka Express 2" - kiedy w TV?

To już 2. edycja programu "Ameryka Express", będącego modyfikacją "Azji Express" (miała dwie edycje). Do Ameryki Środkowej i Południowej po raz kolejny wyruszyło 8 par złożonych z gwiazd i ich bliskich. Tym razem przewodziła im Daria Ładocha, która w roli prowadzącej zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Premiera nowych odcinków odbędzie się w środę, 4 marca 2020 o godz. 21:30.

Stacja rezygnuje z popularnych programów rozrywkowych! Dlaczego?Zobacz więcej

Uczestnikami 2. edycji "Ameryki Express" są znani i lubiani aktorzy, wokaliści, bohaterowie programów rozrywkowych, a także sportowcy. W nowych 13 odcinkach zobaczymy, jak każdy z nich, dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę (suma ta musi wystarczyć na wyżywienie), będzie podróżował przez Gwatemalę i Kolumbię, nie płacąc za transport i nocleg. Zdecydowali się na to:

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą
Paweł Deląg z Dariuszem Lipką
Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską
Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem
Patrycja Markowska z Żanetą Luberą
Iwona Burnat z mężem Reggie
Grzegorz i Rafał Collins
Marcin "Różal" Różalski z Bartoszem Fabińskim

Daria Ładocha - kim jest?

Blogerka kulinarna, pasjonatka zdrowego jedzenia i podróży. Ładocha wygrała 2. edycję programu "Agent-Gwiazdy". Ma też swój format "Patenciary" na antenie Food Network, w którym razem ze swoimi córkami przygotowuje proste i efektowne dania. W telewizji można było także oglądać "Patenciary na wakacjach", w którym blogerka razem ze swoją rodziną wyjechała na kilkutygodniowe wakacje do Indonezji i pokazała, jak spędzić urlop z dziećmi i... nie zwariować. W "Ameryka Express 2" zastępuje w roli prowadzącej Agnieszkę Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak chciała odejść z programu na długo przed śmiercią mężaZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×