"Ameryka Express 2". Iwona i Reggie Benjamin z "Żon Hollywood" - co zrobili z psami na czas programu? Chcieli odpaść tak szybko?

Iwona Burnat i Reggie Benjamin jako pierwsi odpadli z 2. edycji "Ameryki Express". Małżeństwo znane z programu "Żony Hollywood" zgodnie przyznaje, że pobyt w Gwatemali był dla nich koszmarem. Pojawia się też pytanie - co zrobili ze swoimi psimi pupilami?

Multimedia

Iwona i Reggie z "Żon Hollywood" odpadli z "Ameryka Express"

Iwona Burnat i Reggie Benjamin pojawili się w "Ameryka Express 2", ale wcześniej widzowie TVN mogli ich oglądać w reality show "Żony Hollywood". Już wtedy dowiedzieli się, że pieski Iwony - Toby i Pucci - są chodzącą po czerwonych dywanach reklamą jej biznesu. Co zatem stało się z nimi na czas wyjazdu małżonków do Gwatemali?

Taniec Majów, nadziewanie kiełbasy i łzy Małgosi Heretyk na festiwalu latawców. Czarna Koperta uratowała ostatnią parę?Zobacz więcej

- Zostawiliśmy je u rodziców Iwony. Płakała jak dziecko - zdradził Reggie. Okazuje się jednak, że Iwona postanowiła spakować dwa zamienniki swoich ulubieńców. - pierwsze co spakowałam to były Toby i Pucci - miśki - zaznacza.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Nie ulega wątpliwości, że Iwona i Reggie to jedna z bardziej wyróżniających się par w programie. Jak dogadywali się z pozostałymi uczestnikami? - Bardzo ich polubiliśmy, ale odkąd odpadliśmy, nie mamy z nimi kontaktu - wyznaje Reggie. - Mieszkamy w Ameryce więc trudno jest się spotykać - dodaje Iwona. Co jeszcze powiedzieli nam Benjaminowie? Zobacz wideo!

Iwona Burnat i Reggie Benjamin z "Żon Hollywood" nie są zadowoleni z programu? "To była tragedia!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×