"Ameryka Express 2". Justyna Nagłowska komentuje swój udział w nowej edycji show TVN! Nie pojedzie z Borysem Szycem?

Justyna Nagłowska komentuje swój udział w nowej edycji "Ameryka Express"! Narzeczona Borysa Szyca odniosła się do informacji podawanych przez media za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Multimedia

Już wkrótce ruszą nagrania nowej edycji "Ameryka Express". Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2020 r. TVN kompletuje listę uczestników, a ostatnio najgłośniej było o tym, że do Ameryki pojadą Borys Szyc z narzeczoną, Justyną Jeger-Nagłowską. Jest komentarz w tej sprawie!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska w nowej edycji show TVN? Będą jak Majdanowie?Zobacz więcej

Pod zdjęciem, które opublikowaliśmy na naszym profilu na Instagramie, Justyna Nagłowska skomentowała sprawę. Jej stanowisko wydaje się być jednoznaczne i niepodważalne:

"Mówi się..." To jest fakenews Proszę Państwa. I piszę to Ja, ta która jak to "się mówi" jest chętna do udziału. Nie jestem ups...

Przypomnijmy, że Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od ponad pięciu lat, ale znają się jeszcze z czasów studenckich. Poznali się na planie Teatru Telewizji, gdy on miał 23 lata, a ona 21. Nagłowska była wówczas asystentką Krystyny Jandy, a Borys grał w spektaklu. Żałujecie, że nie obejrzymy ich w "Ameryka Express"?

Narzeczona Borysa Szyca poprowadzi program w Travel Channel! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nn (gość)

    No wiosne 2020 nie jesienia 2019

    01.07.2019 04:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×