"Ameryka Express 2". Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska przyznają: "Były łzy". Co najbardziej nimi wstrząsnęło?

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska świetnie radzą sobie w 2. edycji "Ameryka Express". Piękne modelki przyznają jednak, że pojawiły się też łzy. Co najbardziej nimi wstrząsnęło?

Multimedia

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska płakały w "Ameryka Express"

Wygląda na to, że Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska szybko nie opuszczą "Ameryki Express 2". W programie piękne modelki udowadniają, że stać je naprawdę na wiele i pokazują prawdziwą siłę kobiet.

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska przełamują stereotypy o modelkach! Wygrają program?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że nie zawsze było kolorowo. Na pewnym etapie podróży po Gwatemali i Kolumbii, pojawiły się łzy. - Na początku bardzo się cieszyłam, ale biegiem czasu już nie było tak łatwo - przyznaje Karolina Pisarek. - Były tam takie rzeczy, które bardzo mną wstrząsnęły i szczerze mówiąc popłakałyśmy się milion razy - dodaje.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przyjaciółka i kompanka Karoliny w podróży, Marta Gajewska-Komorowska zaznacza, że najbardziej dotykała je codzienność miejscowych. - Łamało nas wtedy, gdy widziałyśmy, jak tam żyją ludzie - podkreśla modelka i dodaje: - Ten program pozwolił nam bardziej docenić to, co mamy.

Marcin "Różal" Różalski był dyskryminowany w Gwatemali? Jak bardzo go to dotknęło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Dziewczyny piękne ,naturalne ,Siwiec i spółka glonojadów może im buty czyścić ,a co najważniejsze dziewczyny mądre i czułe i takie NORMALNE.To piszę ja kobieta żona i matka.Pozdrawiam.

    02.04.2020 16:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×