"Ameryka Express 2". Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał przeszli test przed ślubem! Udział w reality show TVN umocił ich związek?

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał to gwiazdy serialu TVN "19+". Prywatnie są parą i zaręczyli się na krótko przed wzięciem udziału w "Ameryka Express". Sami przyznają, że program był dla ich związku prawdziwym testem.

Multimedia

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał przeszli test przed ślubem

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał grają w serialu paradokumentalnym "19+", a prywatnie są narzeczonymi. Ernest oświadczył się Małgosi w marcu 2019 roku, podczas ich wspólnej podróży do Londynu. Pół roku później wzięli udział w programie "Ameryka Express 2".

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zaręczyli się w Londynie! Jakie mają plany na przyszłość?Zobacz więcej

Para przyznaje, że podczas podróży do Gwatemali i Kolumbii przeszli prawdziwy test swojego związku. - W takich warunkach, jakie mieliśmy tam, to nie byliśmy na żadnych wakacjach - podkreśla Ernest.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Okazuje się, że w programie narzeczeni odkryli swoje nowe, nieznane dotąd oblicza. - Wiedziałem, że Małgosia jest silna, ale nie zdawałem sobie sprawy, że jest aż tak zdeterminowana i że ma tak dużą wolę walki - przyznaje Musiał. Co jeszcze powiedziały nam gwiazdy "19+"? Zobacz wideo!

Syn Grażyny Wolszczak, Filip Sikora, miał obawy przed podróżą z mamą. Co dla niego było najgorsze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×