"Ameryka Express 2". Marcin "Różal" Różalski nie weźmie już udziału w telewizyjnym reality show?

Marcin "Różal" Różalski nie jednokrotnie wskazywał, że "Ameryka Express" nie jest spełnieniem jego marzeń. Mistrz KSW bez ogródek mówi, że nigdy nie wróci do Gwatemali. Co z udziałem w innych programach typu reality show?

Multimedia

Różal nie powtórzyłby "Ameryki Express"!

Marcin "Różal" Różalski nie ukrywa, że "Ameryka Express 2" nie była dla niego. Najpierw okazało się, że Gwatemalczycy biorą go za członka miejscowego gangu, później czuł się upokorzony prosząc się o nocleg, a na koniec zobaczył, jak w Ameryce Środkowej traktowane są zwierzęta. Czy wyniósł z programu jakąś korzyść dla siebie?

Marcin "Różal" Różalski ostro o programie TVN! "Oszukiwałem, a szukanie noclegu było upokarzające"Zobacz więcej

Różal nie ma wątpliwości, że już nigdy nie wróci do Gwatemali. Zaznacza też, że nieprędko zobaczymy go w kolejnym programie typu reality show. - To nauczka, żeby nie brać udziału w programach, w których narzucane jest jakieś zachowanie - podkreśla.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jednocześnie okazuje się, że otoczenie Marcina bardzo pozytywnie przyjęło wiadomość o tym, że bierze udział w "Ameryka Express". - Wiedzieli, że jestem jaki jestem i zastanawiają się, co zrobiłem w danej sytuacji, jak się zachowałem i jak to zostało posklejane. Bo to jest ważne - stwierdza mistrz KSW. Co jeszcze nam powiedział? Zobacz wideo!

Marcin "Różal" Różalski był dyskryminowany w Gwatemali? Jak bardzo go to dotknęło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×