"Ameryka Express 2". Marcin "Różal" Różalski ostro o programie TVN! "Oszukiwałem, a szukanie noclegu było upokarzające"

Marcin "Różal" Różalski to jeden z uczestników 2. edycji "Ameryki Express". Okazuje się, że sportowiec nie do końca jest zadowolony z udziału w programie TVN. Przyznaje, że szukanie noclegu było dla niego upokarzające. Co jeszcze nam powiedział?

Multimedia

Różal szczerze o "Ameryce Express"!

Marcin "Różal" Różalski szczerze powiedział, jak wyglądał jego udział w 2. edycji programu "Ameryka Express 2". Mistrz KSW nie przebierał w słowach wspominając swój pobyt w Ameryce Południowej. Dlaczego zgodził się na udział w reality show?

Uczestnicy nowej edycji na konferencji prasowej. Karolina Pisarek i Grażyna Wolszczak skradły uwagę wszystkich!Zobacz więcej

- Z tego, co sobie zakładałem, sprawdziła się tylko korzyść finansowa - podkreśla Różal. - Jeżeli teraz dostałbym zaproszenie do programu, wiedząc, jak to będzie wyglądało, to bym nie skorzystał - dodaje. - To nie powinno nazywać się "Ameryka Express", ale "Autostopem przez Amerykę.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Różal przyznał też, że oszukiwał i będąc w Gwatemali korzystał z własnych pieniędzy. W założeniach programu jest natomiast to, że każdy z uczestników musi przeżyć dzień dysponując budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę (suma ta musi wystarczyć na wyżywienie). Co jeszcze zdradziła nam sportowiec? Zobacz wideo!

Uczestnicy nowej edycji na zabawnych plakatach. Jak wypadli?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×