"Ameryka Express 2" odcinek 12. Zacięta walka o finał i zaskakujący skład finalistów! Kto odpadł na ostatniej prostej?

W 12. odcinku "Ameryki Express 2" uczestnicy walczyli o miejsce w finale. Na drodze do mety miały miejsce nieoczekiwane zwroty akcji. Kto przeszedł do finału, a kto odpadł na ostatniej prostej?

Multimedia

"Ameryka Express 2" odcinek 12. - co się wydarzyło?

Rozpoczęła się wielka walka o finał. Podczas pierwszej misji uczestnicy musieli ulepić gliniane naczynie przy użyciu tradycyjnego, garncarskiego koła. Jak tylko zadanie było ukończone, pary otrzymały kolejne instrukcje i kilka kruchych naczyń na drogę. Prowadząca zadbała jak zwykle, żeby podróż do punktu kontrolnego gry nie znudziła uczestników, więc poprosiła o ozdobienie garnków znanym przez wszystkich logo programu Ameryka Express.

Samotny wyścig i poszukiwanie partnerów. Kto odpadł?Zobacz więcej

Do gry w miasteczku Aracataca, w którym urodził się słynny pisarz Gabriel Garcia Marquez, zakwalifikowały się dwie pary, które dotarły na miejsce jako pierwsze: Karolina i Marta oraz Rafał i Grzegorz. Uczestnicy musieli podczas wieloetapowej rozgrywki odnaleźć polskie wydanie „Stu lat samotności”, czyli słynnej powieści kolumbijskiego Noblisty. Dziewczyny znacznie szybciej poradziły sobie ze skomplikowanym równaniem i tym samym zdobyły amulet.

W międzyczasie Daria wręczyła Pawłowi i Darkowi amulet od Patrycji i Żanety. Wszyscy wyruszyli w dalszą drogę, jednak Gosia i Ernest mieli jednak problemy ze złapaniem transportu. Kiedy wyścig został wstrzymany i uczestnicy mieli szukać noclegu para wciąż była w Aracataca. Następnego dnia rano pary musiały wykonać misję, która polegała na jak najdokładniejszym odmierzeniu wagi soli wydobytej z jeziora. Miejsce w rankingu na półfinałowej mecie będzie zależało od tego, kto najprecyzyjniej wykonał to zadanie.

Patrycja Markowska nago! Pokazała zdjęcie z wanny!Zobacz więcej

Na mecie jako pierwsi byli Grzegorz i Rafał, a tuż za nimi Karolina i Marta. Jako ostatni dotarli Paweł i Darek oraz Gosia i Ernest. O miejsce w finale decydowała ilość soli, którą dowieźli na miejsce. Po zważeniu koszy okazało się, że Paweł i Darek mieli wagę bardziej zbliżoną do 13 kilogramów.

Z "Ameryka Express" odpadli Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Yaman (gość)

  No w końcu odpadli, ufff...No przecież ten babsztyl za sam głos powinien być zdyskwalifikowany!!!Piszczy jak stara szafa!!!W dodatku brzydka i denerwujaca!

  23.05.2020 13:06
 • Renata (gość)

  Mega fajny program, pozwoli poznać uczestników od podszewki..i się rozczarowac, tu mam na myśli Pawła Deląga..co zarozumiały narcyz...

  21.05.2020 14:05
 • mam nadzieję zobaczyć za tydzień wygraną dziewczyn (gość)

  Do tej pory wygrywały duety męskie, a poprzednio damsko-męski. Teraz pora na duet kobiecy. Dziewczyny są świetne.

  21.05.2020 12:51
 • Anna (gość)

  popieram Zawe odpadła nikomu nieznana aktoreczka Balam sie ze odpadnie Deląg

  21.05.2020 09:45
 • Zawa (gość)

  W końcu odpadla najbardziej w.. denerwująca para. Miałem marzenie od drugiego odcinka żeby to się stało i w końcu spełniły się marzenia. Jak ktoś jest taka maruda i płaczka, a on zawziętym.. człowiekiem idąc po trupach to celu. Dla mnie takie osoby dobrze ze w końcu nie będą na ekranie, zasłużyli na to.

  21.05.2020 08:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×