"Ameryka Express 2". Patrycja Markowska nago! Pokazała zdjęcie z wanny!

Dla muzyka, który całe swoje życie spędza w trasie, konieczność ciągłego przesiadywania w domu musi być co najmniej dziwna. Wiedzieć coś na ten temat powinna Patrycja Markowska, która opublikowała w sieci swoje dość odważne zdjęcie.

Multimedia

Patrycja Markowska nago w wannie!

Przed pandemią koronawirusa Patrycja Markowska była w ciągłym ruchu. Koncerty, spotkania, nagrania, a ostatnio także "Ameryka Express". Teraz musiała jednak wyhamować i tak jak wszyscy ograniczyć swoją aktywność. Nie dotyczy to oczywiście aktywności w mediach społecznościowych.

Uczestnicy nowej edycji na zabawnych plakatach. Jak wypadli?Zobacz więcej

Wokalistka na bieżąco aktualizuje swoje profile w sieci i chętnie relacjonuje, co u niej słychać. Ostatnio opublikowała dość śmiałe zdjęcie, na którym widać, jak leży w wannie. Pokazuje gołe ramię i nie trzeba wiele wyobraźni, aby domyślić się, że jest nago. Zdjęcie opatrzyła opisem, będącym tytułem jednej z piosenek Taco Hemingwaya - "W piątki leżę w wannie".

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wychwalających urodę wokalistki. "Najpiękniejsza kobieta na świecie!", "Piękna kobieta zasługuje na relaks", "Patrycjo! Jesteś piękna naturalnie! Inne gwiazdy mogą Ci pozazdrościć" - grzmią fani i trudno się z nimi nie zgodzić.

Patrycja Markowska w serialu! Co połączy ją z Kingą i Piotrkiem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Kamil (gość)

  Śliczna jest

  27.04.2020 10:18
 • Kamil (gość)

  Śliczna jest

  27.04.2020 10:18
 • gdyby nie ojciec nie zaistniała by wcale (gość)

  Gdzie ona jest ładna

  26.04.2020 23:37

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×