"Ameryka Express 2". Patrycja Markowska pokazała swojego 12-letniego syna. Fani zachwyceni!

Na profilu Patrycji Markowskiej w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie syna wokalistki. Chłopiec ma już 12 lat i coraz bardziej zaczyna przypominać swojego tatę, aktora Jacka Kopczyńskiego.

Multimedia

Patrycja Markowska pokazała syna

Owocem związku wokalistki, Patrycji Markowskiej i aktora, Jacka Kopczyńskiego jest syn, Filip Krystian. Chłopiec urodził się w styczniu 2008 roku i jak dotąd, rodzice ukrywali go przed mediami i raczej nie pokazywali się z nim w miejscach publicznych. Teraz Markowska zrobiła wyjątek.

Patrycja Markowska nago! Pokazała zdjęcie z wanny!Zobacz więcej

Patrycja Markowska opublikowała w mediach społecznościowych dwa zdjęcia, na których widać, jak jej 12-letni syn mocno ją obejmuje. Napisała przy tym wzruszające słowa na temat bycia mamą.

Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą.

Fani wokalistki zauważyli, że chłopiec jest coraz bardziej podobny do taty, a co za tym idzie - jest coraz przystojniejszy. Niedawno, Markowska i Kopczyński byli także gośćmi "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o swojej decyzji dotyczącej adopcji psiaka ze schroniska. Dziś najwierniejszym przyjacielem ich rodziny jest Iskierka.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • LUCY (gość)

    PYTACIE DO KOGO PODOBNY? Z PRZODU DO TATY Z TYŁU DO CAŁEJ RODZINY

    12.12.2020 09:36
  • Wik (gość)

    Te celebryctwo lubi chwalić się oczywistościami.Ciekawe czy chłopak jest ochrzczony i był u I komunii.Ale pewnie nie to nie modne.

    12.12.2020 08:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×