"Ameryka Express 2". Paweł Deląg nie znał się z Dariuszem Lipką przed programem?! Miał lecieć z synem!

Paweł Deląg i Dariusz Lipka to jeden z duetów 2. edycji "Ameryki Express". Okazuje się jednak, że pierwotnie Deląg miał lecieć do Ameryki Południowej z synem. Co się stało? Kim dla niego jest Dariusz Lipka?

Multimedia

Paweł Deląg - z kim jest w duecie w "Ameryka Express 2"?

W "Ameryka Express 2" osiem par musi przebyć wyznaczoną trasę - tym razem biegnącą przez Gwatemalę i Kolumbię - dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę (suma ta musi wystarczyć na wyżywienie). Nie można płacić za transport i nocleg. Wśród uczestników nowej edycji są Paweł Deląg i Dariusz Lipka.

Marcin "Różal" Różalski ostro o programie TVN! "Oszukiwałem, a szukanie noclegu było upokarzające"Zobacz więcej

Pierwotnie z Delągiem miał jechać jego 27-letni syn, Paweł Junior. W ostatniej chwili okazało się jednak, że to jest niemożliwe. Deląg musiał więc szukać zastępstwa za syna. To jego siostra, Dorota zadzwoniła do Dariusza Lipki z pytaniem, czy nie zechciałby towarzyszyć jej bratu w podróży. Panowie poznali się zaledwie trzy tygodnie przed wylotem do Ameryki! Na dodatek, ze względu na obowiązki zawodowe Deląg doleciał późnej i razem z Patrycją Markowską, z którą kiedyś prywatnie był w związku, utknął w Kostaryce.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Kim zatem jest Dariusz Lipka? Na co dzień mieszka w Nowym Jorku, gdzie jest prywatnym ochroniarzem. Sam podkreśla, że mimo krótkiego stażu znajomości z Pawłem Delągiem, świetnie się dogadywali. - Paweł jest świetnym kompanem. Świetnie radzi sobie w takich warunkach (...) Uzupełnialiśmy się w zadaniach - opowiada Lipka. Co jeszcze nam powiedział? Zobacz wideo!

Uczestnicy nowej edycji na konferencji prasowej. Karolina Pisarek i Grażyna Wolszczak skradły uwagę wszystkich!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Dariusz L. Spytajcie na mo w Olsztynie

    14.06.2020 13:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×