"Ameryka Express 2". Pełna lista uczestników! Kto poleciał do Gwatemali i Kolumbii? Daria Ładocha prowadzącą!

Jest już pełna lista uczestników programu "Ameryka Express 2"! Wiemy, kto poleciał do Gwatemali i Kolumbii. Potwierdziły się także medialne doniesienia dotyczące nowej prowadzącej. W tej roli zobaczymy Darię Ładochę.

Multimedia

"Ameryka Express 2" - uczestnicy i nowa prowadząca

Znamy już uczestników 2. edycji programu "Ameryka Express", będącego modyfikacją "Azji Express". Do Ameryki Środkowej i Południowej wyruszyło 8 par złożonych z gwiazd i ich bliskich. Przewodziła im Daria Ładocha, która w roli prowadzącej zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu i typuje nową prowadzącą! Kto powinien ją zastąpić?Zobacz więcej

Program będzie miał 13 odcinków, a jego premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2020. Uczestnicy musieli przebyć wyznaczoną trasę - tym razem biegnącą przez Gwatemalę i Kolumbię - dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę (suma ta musi wystarczyć na wyżywienie). Nie można płacić za transport i nocleg. Kto zdecydował się na taką przygodę? Oto uczestnicy "Ameryki Express 2":

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą
Paweł Deląg z Dariuszem Lipką
Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską
Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem
Patrycja Markowska z Żanetą Luberą
Iwona Burnat z mężem Reggie
Grzegorz i Rafał Collins
Marcin "Różal" Różalski z Bartoszem Fabińskim

- Nigdy wcześniej w programie nie mieliśmy tak różnorodnej grupy pod względem wieku, zawodu, osobowości. Taka ekipa nigdy nie miałaby szansy się spotkać prywatnie. Kiedy zobaczyłam ich na lotniku pomyślałam jedno - jak oni sobie poradzą z wyzwaniami, czy wiedzą na co się piszą, jak się dogadają ze sobą? Wiedziałam już, że na pewno nie będziemy się z nimi nudzić. No i nie pomyliłam się! - wskazuje Marta Więch, producentka projektu. Program powstaje na licencji holendersko-belgijskiego formatu "Peking Express". Producentem jest Jake Vision.

Daria Ładocha - kim jest?

Blogerka kulinarna, pasjonatka zdrowego jedzenia i podróży. Ładocha wygrała 2. edycję programu "Agent-Gwiazdy". Ma też swój format "Patenciary" na antenie Food Network, w którym razem ze swoimi córkami przygotowuje proste i efektowne dania. W telewizji można było także oglądać "Patenciary na wakacjach", w którym blogerka razem ze swoją rodziną wyjechała na kilkutygodniowe wakacje do Indonezji i pokazała, jak spędzić urlop z dziećmi i... nie zwariować.

Stacja rezygnuje z popularnych programów rozrywkowych! Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ŚW Sqbc d (gość)

    Body kmzqxedgl.?!#,,

    21.12.2019 10:41
  • porazony poziomem tego serwisu (gość)

    "Kiedy zobaczyłam ich na lotniku pomyślałam jedno -" ten lotnik musi byc zboczony tak samo jak oni!

    12.12.2019 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×