"Ameryka Express 2". Uczestnicy na konferencji prasowej. Karolina Pisarek i Grażyna Wolszczak skradły uwagę wszystkich!

Uczestnicy 2. edycji "Ameryka Express" zaprezentowali się po raz pierwszy razem. Uwagę fotoreporterów skradły Karolina Pisarek i jej przyjaciółka, Marta Gajewska-Komorowska oraz Grażyna Wolszczak, która do Ameryki Południowej poleciała z synem.

Multimedia

"Ameryka Express 2" - uczestnicy na konferencji prasowej

Rusza "Ameryka Express 2"! Tym razem uczestnicy zostali wywiezieni do Gwatemali, a niektóre z par dotarły także do Kolumbii. Nad prawidłowym przebiegiem podróży czuwała nowa prowadząca, Daria Ładocha.

Uczestnicy nowej edycji na zabawnych plakatach. Jak wypadli?Zobacz więcej

W sumie zobaczymy 13 odcinków, w których osiem wspaniałych par zaczęło swoją niezwykłą przygodę sesją zdjęciową w malowniczym miasteczku Antigua, pierwszej stolicy Gwatemali. Sielanka szybko przerodziła się w wyzwanie, gdyż uczestnicy zostali "zaaresztowani". Co było dalej? Tego dowiemy oglądając "Amerykę Express", wiadomo jednak, że dla wszystkich skończyło się dobrze, bo wszystkie pary pojawiły się na konferencji prasowej promującej nowy sezon reality show TVN. Prawie wszystkie, bo wielkim nieobecnym był Paweł Deląg, który do Ameryki Południowej poleciał z Dariuszem Lipką.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Uwagę wszystkich skradły Karolina Pisarek oraz jej przyjaciółka - także modelka - Marta Gajewska-Komorowska, a także Grażyna Wolszczak, która przygodę w Ameryce Południowej przeżyła mając u boku swojego syna, Filipa. Jak uczestnicy "Ameryka Express" zaprezentowali się na konferencji? Zobacz zdjęcia!

Marcin "Różal" Różalski ostro o programie TVN! "Oszukiwałem, a szukanie noclegu było upokarzające"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×