"Ameryka Express". Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji! Kto ją zastąpi? [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak potwierdziła, że nie poprowadzi kolejnej edycji programu "Ameryka Express"! Zobaczmy ją za to w innym programie TVN. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Jakiś czas temu, jeden z odcinków programu "Ameryka Express" wywołał burzę nieprzychylnych komentarzy. Chodziło o konkurencję, w której uczestnicy musieli namówić obce osoby do pocałunku. Prowadząca show, Agnieszka Woźniak-Starak, przeprosiła za ten odcinek i mówiło się, że rezygnuje z prowadzenia programu.

Agnieszka Woźniak-Starak przeprasza za 10. odcinek! Chce odejść z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz okazało się, że naprawdę nie poprowadzi już show. Prezenterka wyznała, że czas na kolejne wyzwania i zrezygnowała z "Ameryki Express". Zajmie się teraz prowadzeniem innego programu TVN - "Big Brother".

Uwielbiam nowe wyzwania (...) Nie miałam wątpliwości, zrezygnowałam z "Ameryka Express", żeby poprowadzić ten program. Nie zastanawiałam się, nie wahałam się ani chwili. - powiedziała w nowym wywiadzie.

Potwierdził to też Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, który w rozmowie z Wirtualną Polską, powiedział:

Aktualnie szukamy osoby, która mogłaby zastąpić Agnieszkę w programie "Ameryka Express". Agnieszka poprowadzi "Big Brothera", dlatego nie ma możliwości, aby poprowadziła też drugi format. Nagrania do obu formatów pokrywają się.

Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w kolejnej edycji programu "Ameryka Express"? Prawdopodobnie dowiemy się już wkrótce!

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową edycję! Będzie lepsza od Martyny Wojciechowskiej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×