"Ameryka Express". Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu i typuje nową prowadzącą! Kto powinien ją zastąpić?

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi już "Ameryka Express". Dziennikarka zrezygnowała z podróżniczego formatu na rzecz powracającego do telewizji "Big Brothera". Kto według Agnieszki Woźniak-Starak powinien zająć jej miejsce w "Ameryka Express"?

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła dwie edycje "Azja Express" i jedną "Ameryka Express". Dziennikarka towarzyszyła gwiazdom w odległych zakątkach świata, ale w jej życiu przyszedł czas na zmiany. Woźniak-Starak w 2019 roku zrezygnowała z podróżniczego formatu na rzecz powracającego do telewizji "Big Brothera". Prezenterka podobnie jak przed laty Martyna Wojciechowska, będzie rozmawiać z uczestnikami, którzy będą opuszczać Dom Wielkiego Brata.

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w "Ameryka Express"? Tego na razie nie wiadomo, ale dziennikarka zasugerowała w jednym z wywiadów, że jej miejsce w "Ameryka Express" powinien zająć były uczestnik reality-show.

Gdybym była na miejscu mojego dyrektora, to zatrudniłabym Gośkę Rozenek. Ona byłaby hitem! - ujawniła w Fakcie Agnieszka Woźniak-Starak.

Jak sądzicie, czy Małgorzata Rozenek-Majdan sprawdziłaby się w roli prowadzącej "Ameryka Express"? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • super (gość)

    Małgorzata Rozenek-Majdan byłaby idealna w roli prowadzącej Aeryke express

    31.01.2019 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×