"Ameryka Express". Aleksandra i Dawid Domańscy komentują zwycięstwo w programie. Co było dla nich najtrudniejsze? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Aleksandra i Dawid Domańscy to zwycięzcy "Ameryka Express". Rodzeństwo gościło ostatnio w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o swoich zmaganiach w programie. Co było dla nich najtrudniejsze?

Multimedia

O zwycięstwo w finale "Ameryka Express" walczyły trzy pary: Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - popularni Fit Lovers oraz Maciej Musiałowski i jego przyjaciółka Anna Małysa. Po zaciętej walce, program "Ameryka Express" wygrała Aleksandra Domańska razem ze swoim bratem Dawidem. Jak wspominają tę przygodę? Co było dla nich najtrudniejsze?

Zacięta walka w finale! Który duet okazał się najlepszy? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Rodzeństwo w "Dzień Dobry TVN" opowiedziało o emocjach związanych z finałem i atmosferze panującej na planie programu. -To była fascynująca, intensywna, ciężka, ale ciekawa też podróż w głąb siebie - przyznała Aleksandra Domańska. Czy jej od razu zdecydował się wziąć udział w produkcji? –Jestem człowiekiem żądnym przygód – wyjaśnił.

Jak wyglądały kulisy "Ameryka Express" okiem zwycięzców? Sprawdźcie, co jeszcze zdradzili: Aleksandra i Dawid Domańscy!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • wacek z osp (gość)

    Z serii na serię gorsi goście i gorzej się to oglądało. Na szczęście po 1odcinku zrezygnowaliśmy. Mówiono, że szczytem kiczu było zaproszenie "króla disco polo", cóż fit livers przebili nawet jego, zdecydowanie(w Tomasz slaby ma wokal ale fit nie powinni nigdy śpiewać). W dodatku zachowanie na Machu Picchu, to już chyba delikatnie wiocha.

    09.02.2019 14:22
  • magda (gość)

    Byłam od początku z rodzeństwem Domańskich, cieszę się że wygrali. Dawid super mężczyzna a Ola wspaniała siostra.

    03.12.2018 17:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×